Čo sa stane, ak budeme každý deň piť citrónovú vodu

Citrónová voda sľubuje nakopnúť trávenie a zlepšiť stav pokožky. Ak ju budete piť poctivo mesiac, deň čo deň, všimnete si nasledovné:

09.05.2018 07:00
voda s citrónom, citrónová voda Foto:
Namiesto kávy... Vyčistí hrdlo, dodá telu energiu.
debata (3)

Krajšia pokožka

Ak po nej túžite, pitie citrónovej vody je pre vás to pravé orechové. Citrónová voda je zdravá z viacerých dôvodov, to, že obsahuje vitamín C je jeden z nich. Rovnako, ako je dôležité očistiť pokožku zvonka, je dôležité zbaviť telo toxínov aj zvnútra. Citrónová voda sa považuje za detoxikačný prostriedok číslo jeden, škodliviny z tela odplaví jedna radosť.

Po týždni

Kým si zvyknete na svoj nový rituál, chvíľu to potrvá. Občas na svoj zázračný prostriedok zabudnete a budete ako strela utekať do obchodu po čerstvé citróny… Čo však po týždni môžete očakávať? Póry nebudú až tak upchaté, nečistoty ustúpia. A postrehnete, že vaše pitie citrónovej vody stimulovalo aj trávenie.

Po dvoch týždňoch

Citrónová voda pôsobí antibaktriálne. Vyženie baktérie a škodlivé látky z krvného obehu, čo tiež pomôže vyčistiť pokožku. V prípade, že sa na vašej tvári zvykli pred menštruáciou objaviť vyrážky, po kúre s citrónovou vodou ich bude oveľa menej.

Po troch týždňoch

Obsah vitamínu C má bieliaci účinok. Všetci túžime po hladkej čistej pleti, žiaľ, pigmentové škvrny nám často robia škrt cez rozpočet. Citrónová voda síce nezabezpečuje, že pleť úplne vyrovná (to by bol už skutočne zázrak), ale žiarivú a jasnejšiu pleť očakávať môžete.

Po štyroch týždňoch

Popri bieliacemu účinku má citrónová voda ešte jednu výhodu. Mala by pomôcť „opraviť“ poškodené kožné bunky. Ak vás pravidelne po prebudení trápili opuchnuté oči, tento nepríjemný príznak sa po pití citrónovej vody zmierni.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #trávenie #vitamín C #detoxikácia #toxíny #citrónová voda

+ Trénujte s priateľmi, aby ste sa navzájom motivovali a bavili sa.
Peniaze, ktoré zaplatíte za zubára sa vám...

+ Dbajte na správnu techniku, aby ste predišli zraneniam a zlepšili výkon.
Nezabúdajte na poistenie do hôr, mohlo...