Aký majú prirodzene štíhle ženy prístup k jedlu?

13.01.2018 08:00
chudnutie, diéta, žena, tréning
Nedostali ste do vienka prirodzenú štíhlosť? Autor:

Čo si štíhle ženy môžu v jedle dovoliť a čo berú celkom prirodzene?

Nezakazujú si žiadne potraviny

„Dám si tento chutný koláčik? Radšej nie, to je priveľa kalórií.“ Poznáte túto vetu? Prirodzene štíhle ženy nie. Tie sa majú! Samozrejme, že si ich nedoprajú päť či desať, ale s jedným si žiadne starosti nerobia.

Light produkty nevyhľadávajú

Nemusia počítať kalórie a tým pádom ani nesnoria, či existuje ľahká verzia ich obľúbenej tatárskej alebo šunky. To, čo štíhla žena zje, jej naozaj chutí a preto siaha po „normálnych“ produktoch oveľa častejšie než po výrobkoch „light“.

Smútok „nezajedajú“

Ak má štíhla žena zlú náladu, nenapadne ju na posedenie zjesť celú čokoládu alebo balíček čipsov. Keďže si môže dopriať jedlo, na ktoré má chuť kedykoľvek. Smútok zaháňa inými aktivitami, ktoré nesúvisia s prejedaním sa.

Uprednostňujú pravidelnosť

Raňajky, obed, večera – štíhle ženy sú nastavené na pravidelnosť, čo sa jedla týka. Aj to je jeden z dôvodov, prečo ich tak často neprenasleduje vlčí hlad. Nad jedlom špeciálne nepremýšľajú, berú ho prirodzene ako súčasť ich života.

Keď sú sýte, s jedlom končia

Nemajú potrebu do seba „napchať“ všetko, čo sa objaví na ich tanieri. Chutí im a jedia s pôžitkom bez sledovania, čo je ako pripravené či ako kalorické. Na druhej strane, ak majú dosť, tanier odsúvajú a s jedlom končia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#štíhlosť #jedlo #dieťa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekvalitné výrobky vám môžu spôsobiť alergie, myslite hlavou.
Pred vami je nový deň plný práce a závažných...

+ Najlepšie bude, ak si oddýchnete a doliečite sa, už len voči kolegom.
Stojí pred vami veľká výzva,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk