Zasmejete sa! Tréning, vďaka ktorému je Kim Kardashian vo forme

, 23.05.2017 11:00
Kim Kardashian
Televízna celebrita Kim Kardashian zaujala svojím osím driekom. Autor:

Cvičenie, ktoré pretrénuje celé telo, pripomenie nám detstvo a ešte sa pri tom aj poriadne zabavíme? Áno, je také! A Kim Kardashian sa naň spoľahla!

Vo forme za krátky čas!

36-ročná celebrita Kim Kardashian v ostatnom čase na sociálnych sieťach prezrádza, za čo môže vďačiť svojej top postave. Ide o banalitu! Tušíte správne, je to staré, dobré a známe – skákanie cez švihadlo! Čosi, čím sme sa naposledy zabávali pravdepodobne kedysi dávno v detstve. „Nadskakovanie“ je ideálnym tréningom, ktorý nám veľmi efektívne pomôže dostať sa do formy za krátky čas.

Zadarmo, aj doma

Skákanie cez švihadlo je v niečom podobné behaniu – je celkom zadarmo a skákať sa dá aj doma, pri behu treba tenisky, pri skákaní švihadlo. Okrem toho ide o vynikajúci vytrvalostný tréning (ideálny na spálenie kalórií – za 30 minút až 500 kilokalórií znamená viac ako pri behaní či bicyklovaní), navyše vylepšíme svoju rovnováhu a tiež koordináciu.

Nielen nohy!

Pri skákaní cez švihadlo trénujeme aj hornú časť tela a navyše sa aj poriadne zabavíme. Tak hurá do toho, na čo ešte čakáte?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#švihadlo #schudnúť #rovnováha #koordinácia #kalórie #detstvo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na prísun tekutín, je dnes veľmi dôležitý.
Raz ešte budete ľutovať to ako ste sa dnes...

+ Na cestách určite neriskujte, vážte si svoje zdravie.
Dnes vynechajte určite hádky, skončilo by to pre vás...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk