Trénuje hviezdy, radí im, čo jesť! Akým jedlom začať deň?

15.05.2017 13:00

Anna Kaiser trénuje hviezdy ako Shakira či Sarah Jessica Parker. A takisto im odporúča, ako sa stravovať.

Takmer každá hviezda má svojho trénera či trénerku. Byť fit je jednoducho in a vo svetle reflektorov žiaria kilá navyše oveľa viac než počas prechádzky na ulici. A vie to aj Shakira. Jej trénerkou je Anna Kaiser, ktorá sa teší zo spolupráce aj s ďalšími hviezdami ako herečky Sofia Vergara, Sarah Jessica Parker, Emmy Rossum, speváčka Shakira či moderátorka Kelly Ripa.

It’s MONDAY!!! Set yourself up to… BE X-TRAORDINARY!!! Break free from the weekend and fly through this day with the crazy momentum only a new week can bring. Maybe even try to step it up a notch and avoid all sugar for just TODAY. You’ll be amazed at the extra energy you have around 8pm…

A post shared by Anna Kaiser (@theannakaiser) on <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–04–17T13:52:33+0­0:00“>Apr 17, 2017 at 6:52am PDT</time>

Slávnej Kolumbijčanke pripravila cvičenie na mieru a ide o mix tanca a kardio-tréningu. „Milujem túto kombináciu a okrem toho zostávam verná aj tenisu a boxovaniu, pretože tieto športy mi prinášajú radosť,“ povedala Shakira pre „usmagazine.com“.

Anna Kaiser ponúka okrem tréningov aj inšpirácie pre jedálniček. Ako sa začína napríklad jej ráno? Najskôr vypije 2 dcl čistej vody, následne si pripraví napríklad toast s avokádom a paradajkami.

Toast s avokádom a paradajkami.
Toast s avokádom a paradajkami. Autor: SHUTTERSTOCK

Ako doobedný snack zasa odporúča varené vajíčka a čerstvé reďkovky, čo je podľa nej skvelá voľba pred tréningom.

Varené vajíčka s čerstvou reďkovkou.
Varené vajíčka s čerstvou reďkovkou. Autor: SHUTTERSTOCK

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tréning #Shakira #Anna Kaiser
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk