Prestaňte sa vážiť! A stanú sa skvelé veci

29.12.2015 10:00
váha, nohy, kilá, obezita, OMG
Zasa problém? Autor:

Skúste vašu váhu v kúpeľni jednoducho stratiť. Čo sa stane?

Porastie vám sebavedomie

Každodenné postavenie sa na váhu už samé o seba človeka dostáva pod istý tlak. Pár kilogramov navyše a už sa chytáte za hlavu. „Kde som zasa urobila chybu?“. A ste nešťastná, ubitá, stresovaná… Čo sa stane, ak sa tento raz neodvážite? Nezistíte, že máte o kilo navyše. Cítite sa skvelo, do vašej obľúbenej sukne sa zmestíte, tak čo…? Pozrite sa radšej do zkadla a zhodnoďte svoj výzor.

Oslobodíte sa

Ak už raz začnete s každodenným vážením, dostávate sa pod tlak. A ten vás prenasleduje celý deň, pri akomkoľvek jedle, ktoré si práve vychutnávate. Stále vás „ničí“ kontrolka a to nie je príjemné. Zbavte sa jej a budete sa cítiť voľnejšia a slobodnejšia.

Vaše telo si viac obľúbite

S vašou postavou ste viac menej spokojná. Ale tá prekliata váha! Akonáhle sa na ňu postavíte, už začnete na svojom tele opäť hľadať chyby. Prezeráte si stehná, tuk na brušku či ovisnuté prsia. A za všetko sa môžete poďakovať váhe. Odložte ju a sústreďte sa na to, čo sa vám na vašej postave páči. Určite nájdete partie, s ktorými ste výsostne spokojná.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#smútok #sebavedomie #hmotnosť #váha
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnete pravidelne cvičiť, čo pomôže aj vylučovaciemu systému.
Neočakávajte vysoké odmeny, ak ste...

+ Pozor na úrazy pri športovaní, neprepínajte svoje fyzické možnosti.
Za svoju činnosť budete bohato...