Namiešajte si svoj zoštíhľujúci čaj

, 09.12.2015 09:00
čaj, schudnúť
Čaj, ktorý pomáha chudnúť. Existuje! Autor:

Stačí vám jedna šálka denne. Ak ho budete popíjať, zrýchlite si svoj proces spaľovania tukov a zbavíte sa toxínov.

Na úvod však objasnime, že zázraky v oblasti chudnutia sa nedejú. Piť čaj a jesť cez deň hranolky, nepoznať slovo fitnescentrum, to nejde dokopy. Zdravá strava, primeraný pohyb a k tomu čaj? To už je lepšia kombinácia! A pýta si potlesk. Všetko, čo k tomuto „zázraku“ potrebujete, ľahko zoženiete v supermarkete alebo na trhu. Zázvor, citrónová tráva a žihľava. Pýtate sa, prečo a ako tento čaj pomáha pri chudnutí?

Zázvor

Je podobne ako chili, úžasný spaľovač tukov. Dokonale zahreje, zvyšuje produkciu slín a dáva do pohybu črevá. Stručne povedané, upraví naše trávenie.

Žihľava

Zelené lístky pôsobia ako diuretikum. Žihľava detoxikuje a stimuluje metabolizmus tukov, navyše pôsobí protizápalovo a utišuje bolesti.

Citrónová tráva

Jej stonky posilňujú imunitný systém a pomáhajú telu v noci regenerovať. Má vlastnosti, ktoré sú účinné v boji proti celulitíde.

Na tento úžasný čaj potrebujete: 20 gramov zázvoru (olúpaného alebo strúhaného), 10 gramov žihľavy (môže byť aj z lekárne) a 40 gramov citrónovej trávy. Túto zmes zalejte 150 ml horúcej vody. Nechajte lúhovať osem minút a potom preceďte cez sitko. Čaj popíjajte ešte teplý, najlepšie pred spánkom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#chudnutie #trávenie #čaj #zázvor #žihľava #toxíny #spaľovanie tukov
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na teplé jedlá dňa, vaše telo to naozaj potrebuje.
Nerobte prácu, ktorú neznášate, radšej...

+ Nejde všetko spraviť hneď tak ako chcete, na všetko treba čas.
Ak neviete pomôcť, zožeňte niekoho, kto by...