Ochabnuté nohy? Takto sa znova zobudia

Čo robiť proti ochabnutým nohám? Odpoveď je jasná: pravidelný šport. Sú tu však ešte aj nejaké tie triky.

nohy
Kto by po nich netúžil...
Autor:

Pravidelný tréning

Ak budeme denne športovať, neurobíme službu len svojmu zdraviu, ale napríklad zabojujeme aj proti ochabnutým nohám. Urobte si zo svojho tréningu rutinu, nehľadajte výhovorky a jednoducho cvičte. Perfektnou pomôckou na stehná je theraband. Pekný budete mať navyše aj zadok.

Striedavá sprcha

Dobrá nielen na posilnenie imunity, ale aj pre krásne stehná. Doprajte si ju každé ráno. Sprchujte týmto štýlom nielen svoje nohy, ale aj zadok. Hlavicu sprchy potočte tak, aby vám tieto partie premasírovala tlakom vody čo najviac.

Peeling

Po sprche si stehná a zadok ešte poriadne premasírujte kúpeľnou soľou, kým sa kryštáliky nerozpustia. Potom sa znova osprchujte. Tento trik je perfektným trikom aj proti nepeknej celulitíde.

Krémujte ich!

Krémy či oleje proti celulitíde pomáhajú aj na ochabnuté svalstvo. Masáž podporí krvný obeh a stimuluje lymfatický systém.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

South Korea Koreas Tensions

Čína trvá na odstránení jadrových zbraní z KĽDR

23.04.2017 17:44

Čínsky minister zahraničných vecí Wang I na návšteve v Grécku vyhlásil, že Čína trvá na odstránení jadrových zbraní z Kórejského polostrova.

vrak, nehoda

Pri nehode na Považí vyhasol život spolujazdkyne. Šoféroval jej manžel

23.04.2017 16:29

Život spolujazdkyne Miroslavy Š. (46) si vyžiadla vážna dopravná nehoda, ktorá sa stala v nedeľu ráno medzi obcami Klobušice a Prejta v okrese Ilava.

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie OBSE na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.