Dokonalá figúra tejto hollywoodskej blondínky? Tu je recept, ako na ňu!

Dvojnásobná mamička - hollywoodska hviezda Kate Hudson patrí medzi dámy, ktorým možno figúru závidieť. Zadarmo ju však nemá.

, 27.11.2014 07:00
Herečka Kate Hudson vyzerala úchvatne. Na jej... Foto: SITA/AP, Matt Sayles
Kate Hudson Herečka Kate Hudson vyzerala úchvatne. Na jej počesť sa konala celá akcia.

Ak vás zaujíma, aký je recept dcéry slávnej Goldie Hawnovej na to, ako zostať vo forme, prekvapí vás jeho jednoduchosť. Základom je pravidelnosť.

Pre magazín People herečka prezradila, že dobrú postavu by nemohla mať bez cvičenia. A poriadne tvrdého tréningu. „Musíte si pri tréningu doslova zodrať zadok. Iný spôsob neexistuje,“ vyhlásila herečka. „Nemôžete cvičiť dva týždne a potom sa na to vykašľať. Alebo cvičiť dva dni, potom si vziať týždeň voľna a diviť sa, prečo stále nie ste vo forme,“ konštatovala pre People blondínka.

Hudson sa venuje behaniu. V slnečnom Los Angeles si ho môže dopriať takmer denne a celý rok. A tak aj robí. „Cvíčim naozaj denne skoro celý rok. Musím sa hýbať. Mám taký záväzok, keď len dvadsať minút denne, ale musím a intenzívne,“ uviedla herečka pre magazín Self.

Okrem behu pravidelne navštevuje aj hodiny pilatesu, ktoré udržiavajú jej telo pevné a tvarované. Podľa Hudsonovej sa veľa v postave ženy odvíja práve od pevnosti stredu telu. „Ak máte pevné a ohybné torzo, všetko ostatné sa akosi podvihne,“ myslí si Hudson.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #cvičenie #beh #Kate Hudson #pilates #postava

+ Kúpte si talizman pre šťastie, urobí vám radosť a prebudí vo vás istotu.
Nebuďte nedočkavý, všetko príde v pravú...

+ Pri zdravotných problémoch bude nutné poradiť sa s odborníkom.
Zdokonaľte sa vo vašich slabostiach, môžu sa stať...