Nízky krvný tlak? Únava? Odpoveďou bude pohyb!

Že máte nízky krvný tlak, zistíte ľahko. Príznakmi sú únava, malátnosť a ospalosť. Neschopnosť robiť niečo, čo vyžaduje koncentráciu.

, 27.11.2013 12:00
tanec, fitnes, pohyb, zdravie Foto:
Hýbte sa.

Čo za to môže?
Možno sa málo hýbete a mali by ste to prehodnotiť. Nájdite si vhodný šport, ktorý vám okrem aktivity pomôže nájsť napríklad priateľov. Môže vám chýbať aj niečo iné, napríklad nejaká živina.

Ako to riešiť
Nezabúdajte na spomínaný pohyb. Premôžte sa, prinesie vám veľa radosti. V čom ešte môžete hľadať nádej, sú kúpele, sprchy a masáže. Potom siahnite po potravinách, ktoré nízky tlak zvyšujú.

Ovocie a zelenina
Budete ich potrebovať, ak chcete svoj problém s nízkym tlakom riešiť. Obohaťte svoju stravu o sójové produkty a strukoviny a dbajte na to, aby ste mali dostatok vitamínu C. Ako iste viete, nachádza sa nielen v čerstvom ovocí, ale aj v zelenine. Zázraky spravia aj oriešky, a to už je jedno, či vlašské alebo lieskové. Všetky druhy!

Netrápte sa
Nízky krvný tlak má skutočne hocikto. Útechou by vám mohlo byť, že nie je taký nebezpečný ako vysoký. Ak vás veľmi trápi, posilňujte sa myšlienkou, že všetko sa zlepší, keď budete postupovať podľa týchto pokynov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #pohyb #ovocie a zelenina #nízky krvný tlak

+ Nešetrite dnes svojim úsmevom a rozdávajte okolo seba pozitívnu energiu.
Nemôžete všetko riešiť sami, avšak...

+ Neuzatvárajte sa pred okolitým svetom, naučte sa dôverovať.
Nepodceňujte svoje schopnosti, dokážete všetko, čo...