Čo znamená, ak sa vám sníva o peniazoch? Nie je jedno, či ide o mince alebo bankovky

, 06.07.2019 12:30
žena,spánok,odpočinok,relax,sen
Sníva sa vám o výhre v lotérii? Autor:

Sny, ktoré sa točia okolo peňazí, sú spojené s vnúrotnými hodnotami, želaniami a nádejami.

Ak sa vám napríklad sníva, že máte veľa peňazí, podľa výkladu snov to znamená, že ste so svojím životom a celkovo sama so sebou spokojná. Dokážete uspokojovať všetky svoje potreby, viete, ako správne nasmerovať v živote svoju energiu, aby ste dosiahli želané ciele – sny o peniazoch majú tento výklad vtedy, ak sú peniaze v sne zobrazované v podobe bankoviek či kreditných kariet.

Iný význam majú v sne mince, dokonca aj to, z akého materiálu sú vyrobené. Zatiaľ, čo medené mince znamenajú skôr, že vás čaká tvrdá práca s neistým príjmom, strieborné mince symbolizujú úspech v profesionálnej oblasti. Zlaté mince v snoch – sú veľavravné a predstavujú šance na realizáciu veľkých osobných snov.

Ak sa vám peniaze v sne doslova „množia“, neznamená to, že vás čaká výhra alebo nečakané bohatstvo, nejde ani o materiálny zisk ako taký. Skôr ide o novoobjavený talent, o ktorom ste doposiaľ nevedeli, alebo o povahovú črtu, ktorá sa zrazu dostala do popredia. „Množenie“ peňazí symbolizuje aj duchovný vývoj, viac energie, ktorú dokážete využiť vo svoj prospech. Finančný zisk vo sne preto ide ruka v ruke s úspechom či dobrým pocitom v osobnom alebo profesionálnom živote.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výhra #sny #peniaze #lotéria #kariéra
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetko ste si vlastnou vinou pokazili, avšak môžete to ešte napraviť.
Dokážete toho zmeniť viac ako si...

+ Nenamáhajte svoje srdce, potrebujete kľudnejší režim ako doteraz.
Všetko je v najlepšom poriadku, nemáte...