Nádherná Jennifer Lawrence v Cannes: Tajomstvo jej vzhľadu je bronzový tón a tento rúž, máme triky vizážistky

Pravda | 25.05.2023 12:00
Jennifer Lawrence Foto: ,
Americká herečka Jennifer Lawrence uviedla v Cannes film Anatomy of a Fall v kreácii Dior Haute Couture.
Keď sa počas uplynulého víkendu objavila na festivale v Cannes, nezostala nič dlžná povesti americkej krásky. Na nej je postavené aj líčenie, ktoré pre držiteľku Oscara Jennifer Lawrenceovú vytvorili pod taktovkou značky Dior.

Hviezdu parfumovej kampane francúzskeho módneho domu nalíčili na premiéru snímky Anatomy of the Fall pomocou produktov Dior Cosmetics. Hviezda mala na sebe veľkolepé šaty vo výraznej červenej farbe a tak sa pri mejkape držala make-up artistka viac prirodzenosti a telových tónov.

Americká herečka Jennifer Lawrence uviedla v...
Americká herečka Jennifer Lawrence uviedla v...
+4Americká herečka Jennifer Lawrence uviedla v...

Základ vytvoril zmatňujúci mejkap v tóne Cool Rosy, ktorý však následne fixovala vizážistka s pomocou bronzujúceho púdra Dior Forever Natural Bronze. Dodala tak tvári plavovlasej herečky akoby plážový, slnkom pobozkaný vzhľad.

zväčšiť Rúž, ktorý použila vizážistka na tvári Jennifer... Foto: archív značky
Jennifer Lawrence Rúž, ktorý použila vizážistka na tvári Jennifer Lawrenceovej. Ide o Dior Addict Lip Maximizer, odtieň Shimmer Strawberry.

Pri líčení viečok bola použitá paletka Grand Bal, ktorá je vyskladaná z prirodzených do ružova a telova sfarbených tónov. Efekt nežnej dievčenskej romantiky potom ešte umocnili pery. Tie boli upravené pomocou Dior Addict Lip Maximizer, konkrétne odtieňom Shimmer Strawberry (Trblietavá jahoda).

Marion Cotillard Čítajte viac Krásnu Marion Cotillardovú nalíčili ako skutočnú hviezdu. Prekvapenie? Táto farba na viečkach je odvážny krok

Lesk, ale aj zloženiu produktu perám jemne dodalo objem. Výsledok bol pritom ukážkový a naozaj inšpiratívny aj pre mnohé ženy.

Herečka Scarlett Johansson a jej partner Colin...
Britská topmodelka Rosie Huntington-Whiteley...
+34Herec Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilson.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ