4. kolo Let's Dance v znamení zmyselnej čiernej. Gáborík v jej záplave kričal o pozornosť, ktorý pár bol zladený najlepšie?

Pravda | 28.03.2023 14:00
Let's Dance Foto:
Tanečné páry počas 4. kola Let's Dance.
Kolo lásky prinieslo prehliadku 8 tanečných párov, ktoré si počas večera merali svoje sily. Hlasujte za pár, ktorému to kostýmovo ladilo najlepšie.

Popri nápaditých choreografiách sa každý jeden z nich snažil zaujať aj originálnymi kostýmami. Samba či rumba sa niesli v štýle hravých a sexi outfitov, počas večera prekvapil „kanárik“ Marián Gáborík v žltom tanečnom kostýme.

Helena Krajčiová a Fabio Bellucci počas 4. kola...
Vratko Sirági a Anna Riebauerová počas 4. kola...
+5Gabriela Marcinková a Matyáš Adamec  počas 4....

V nedeľu večer sa hneď niekoľko párov zahalilo do čiernej. Siahla po nej dvojica v zložení Gabriela Marcinková a Matyáš Adamec, ktorá predviedla na parkete poriadne vášnivý slowfox. Tmavé tóny zahalili aj ďalšie páry, pre tango čiernu farbu kostýmov volili Vratko Sirági a Anna Riebauerová, na temné odtiene stavila aj dvojica Richard Autner a Dominika Rošková, ktorá predviedla paso doble.

Gabriela Marcinková a Matyáš Adamec Čítajte viac Slová z úst Ďurovčíka museli Marcinkovú zabolieť. Porota Let's Dance má nového miláčika, kolom lásky neprešla...

Hlasujte za pár, ktorému to kostýmovo ladilo počas 4. kola Let's Dance najlepšie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ