Tri malé deti dajú zabrať aj najkrajšiemu európskemu princovi! Tento záber otca a syna je rozkošný

Pravda | 10.03.2022 09:00
carl philip Foto:
Švédsky princ Carl Philip so synom Julianom počas pretekov "Vasaloppet".
Švédsky princ Carl Philip a princezná Sofia sú rodičmi troch potomkov.

V marci 2021 sa dočkali ich tretieho syna, ktorý dostal meno Julian Herbert Folke. Okrem neho sú ešte rodičmi syna Alexandra, ktorý sa narodil v roku 2016, o rok neskôr pribudol jeho mladší brat, ktorý dostal meno Gabriel.

sofia Čítajte viac Princ Carl Philip a Sofia pri troch deťoch zrejme nezostanú! Ich plány sú väčšie

Práve najmladšieho z trojice, Juliana, zobral jeho otec na preteky v behu na lyžiach „Vasaloppet“, ktoré sa vo Švédsku tešia enormnému záujmu. Carl Philip si chcel preteky vychutnať a tak si syna zobral so sebou v nosiči, ktorý mal na chrbte. Zababušený člen švédskej kráľovskej rodiny však nezostal fotografmi nepovšimnutý a jeho rozkošné zábery tak obleteli svet.

zväčšiť Princezná Sofia a jej manžel,  princ  Carl... Foto: Elisabeth Toll/Kungl.Hovst
sofia Princezná Sofia a jej manžel, princ Carl Philip a ich traja synovia - Julian, Gabriel a Alexander.

Carl Philip a Sofia si užívajú rodinný život s ich ratolesťami, o zábery sa často delia aj na Instagrame. Ako vidieť, starostlivosť o troch malých synom majú manželia spravodlivo podelenú a obaja musia poriadne „zabrať“.

Sympatický Carl Philip (42) sa s o päť rokov mladšou Sofiou Kristinou Hellqvistovou, ktorá sa živila ako modelka a účinkovala aj v reality show švédskej televízie TV4, zoznámil v roku 2010. O štyri roky neskôr dvojica potvrdila zasnúbenie. Zosobášili sa v júni 2015. Sofii po svadbe udelili titul princezná a tiež vojvodkyňa z Värmlandu.

Tu je rebríček tých najkrajších kráľovských párov spolu s palácmi, ktoré sú ich domovom.

Obsah vznikol v spolupráci Pravdy s MALL.TV.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ