Pravidelne cvičíte, ale... Trúfli by ste si na triatlon? Tieto hviezdy to dokázali

Pravda, lp | 21.05.2019 11:00
Herečka Jennifer Garner na premiére filmu...
Herečka Jennifer Garner. Autor: ,
Jennifer Lopez, Jennifer Garner aj Teri Hatcher poctivo trénovali, aby dokázali absolvovať slávny triatlon v Malibu.

Vyhľadávaný triatlon s názvom „The Nautica Malibu Triathlon“ sa každoročne koná v Malibu a zúčastňujú sa na ňom aj svetové celebrity. Ich účasť prináša peniaze Detskej nemocnici v Los Angeles (Children’s Hos­pital Los Angeles). Slávne osobnosti, ak chceli v triatlone uspieť, museli preplávať 0,8 kilometra v Tichom oceáne, na bicykli prejsť 27 kilometrov a odbehnúť 6,4 kilometra. Podujatie sa koná každoročne v septembri.

Jennifer Lopez

Speváčka Jennifer Lopez.
Speváčka Jennifer Lopez. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Len 6 mesiacov po pôrode dvojičiek, ktoré sa narodili v roku 2008, sa speváčka a herečka pustila do tréningu na triatlon „Nautica Malibu“. Výzvu prijala, aby pomohla charite – súťaž absolvovala za 2 hodiny a 23 minút.

Matthew McConaughey

Herec sa svojou kondičkou pýši nielen medzi svojimi kolegami, ale aj pred mnohými fanúšikmi. Herec je veľký športový nadšenec a triatlon „Nautica Malibu“ absolvoval v roku 2012 s časom 1 hodina 43 minút ako jeden z najlepších.

Teri Hatcher

Teri Hatcher .
Teri Hatcher . Autor: Reuters, BENOIT TESSIER

Zúfalá manželka, herečka Teri Hatcher, sa na svoj prvý triatlon prihlásila ako 45-ročná. Dlhé mesiace trénovala, aby sa napokon predsa len v súťaži, kde ide o plávanie, beh a bicyklovanie, nestratila. Triatlon v Malibu zvládla v roku 2002 s časom 2 hodiny a 6 minút.

Nicole Sullivan

Seriálová herečka absolvovala triatlon v roku 2012, vtedy ako 42-ročná. Súťaž dokončila, skončila na 157. mieste.

Garner, Driver a mnojí iní

Herečka Minnie Driver.
Herečka Minnie Driver. Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Slávna hviezda absolvovala spomínané podujatie v roku 2003, rok pred ňou prišla súťažiť herečka Minnie Driver. Nielen slávne ženy – spomedzi ich mužských kolegov výzvu prijali a triatlon absolvovali Tom Cruise, Jesse Metcalfe, Luke Hemsworth, David Duchovny či Zac Efron.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ