Nesmrteľná farebná kombinácia v podaní očarujúcej Susan Sarandon

Pravda.sk, gj | 03.11.2017 15:00
Oscarová herečka ide aj rok po sedemdesiatke s módou ruka v ruke.

V poslednom období ju na červených kobercoch často vidieť práve v dvojkombinácii farieb čiernej a bielej. Nudné a málo odvážne? Pri pohľade na oscarovú hviezdu to rozhodne neplatí.

Aktuálne zaujala na premiére filmovej novinky Matky rebelky: Šťastné a veselé v Los Angeles v nohavicovom kostýme práve v tejto dvojkombinácii. A hoci pre jej štíhlu postavičku by bola veľká škoda, kedy ju z času na čas neukázala v šatách lemujúcich jej krivky, kostým pôsobil takisto výborne.

Susan Sarandon na premiére komédie Matky... Foto: SITA/AP, Matt Sayles
Susan Sarandon Susan Sarandon na premiére komédie Matky rebelky: Šťastné a veselé v Los Angeles.

Podobne, na nohavicový kostým, stavila aj pred časom počas premiéry seriálu Feud v Los Angeles. Tento raz však dominovala biela farba, čierna mala len funkciu jemného doplnku jej vzhľadu. Herečka upriamila pozornosť aj na jej pekný dekolt, ktorý poodhalila práve vďaka hlbšiemu výstrihi na saku.

Susan Sarandon na premiére seriálu Feud v Los... Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
Susan sarandon Susan Sarandon na premiére seriálu Feud v Los Angeles.

Najzaujímavejší čierno-biely model predviedla Sarandon počas tohtoročného festivalu v Cannes, kedy pred množstvo objektívov prišla v čiernej koženej sukni v maxidĺžke, ku ktorej zvolila jemnú bielu blúzku a krátke čierne sako. Hviezdny „look“ doplnila tmavými okuliarmi a na červenom koberci patrila k najštýlovejším dámam večera.

Herečka Susan Sarandon. Foto: Reuters, ERIC GAILLARD
Herečka Susan Sarandon. Herečka Susan Sarandon.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ