Súťažte s novou aplikáciou Topankovo o nákupnú poukážku v hodnote 60 eur

Konečne skvelá aplikácia na kúpu topánok

Najväčšia online platforma Topankovo.sk spustila komfortnú aplikáciu na nákup topánok a oblečenia

A je to tu! Konečne môžete nakupovať topánky, kabelky či oblečenie aj priamo v mobile! Najväčšia slovenská topánková platforma Topankovo.sk prináša komfortnú aplikáciu s pohodlným e-shopom. Už nemusíte tráviť v obchodoch hodiny nakupovaním, svoje vytúžené módne kúsky môžete mať hneď vďaka pár klikom v mobile.

Foto: PR servis
Topankovo zena, PR článok, reklama, nepoužívať

Nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie, čo ocenia nielen ženy. V novej aplikácii nájdete celý sortiment platformy Topankovo.sk, ktorý si možno komfortne prehliadať, nakupovať či dokonca si ho krátkodobo uskladniť, kým si ho kúpite a prevezmete. Funkciu ocenia mnohé zákazníčky a navyše s novou aplikáciou v telefóne budú mať prehľad o všetkých zľavách a dostupnosti topánok. Aktuálne aplikácia ponúka na všetok tovar v aplikácii až 15 % zľavu. Stačí si vybrať to svoje vysnívané a sledovať trendy.

„S novou aplikáciou skutočne najmä zákazníčky získajú prehľad v našom sortimente, pričom sa môžu inšpirovať rôznymi sezónnymi trendmi spomedzi našich top topánok a značiek. Z našich skúseností sú dané sezónou, ale tiež zľavami na topánky, ktoré sa momentálne pohybujú až do výšky 62 %,“ prezrádza Marcel Milo, Head of Marketing Department, United Fashion Group.
Foto: PR servis
Topankovo lodicky fialove, PR článok, reklama, nepoužívať
Aplikácia je zatiaľ dostupná pre zariadenia iOS, a teda najmä iPhone. Pre smart zariadenia s Androidom bude k dispozícii na jar tohto roka. Na aplikáciu sa môžete úplne spoľahnúť, pretože vám pomáha s personalizovaním hľadania, ponúka špeciálne zľavy a zároveň môžete využívať všetky možnosti ako v bežnom online obchode. To vrátane výmeny či vrátenia tovaru.

Hľadanie si čo najviac uľahčíte filtrovaním, a to od farby topánok, sezóny, veľkosti až po obľúbenú značku. Nakoniec sa ľahko zorientujete aj v cenovom rozsahu a podľa toho, čo je práve „in“ či novinka v ponuke. Na vyzdvihnutie tovaru jednoducho môžete využiť aj kamenné výdajné miesto. Inak si svoje vytúžené topánky necháte doviezť podobne ako nákupom na webe a zaplatíte prevodom alebo na dobierku.

„Spravidla je tovar u zákazníka po objednaní do 2 pracovných dní. Môže využiť služby kuriéra alebo prísť po tovar do nášho showroomu na Sliačskej ulici v Bratislave,“ hovorí Marcel Milo a dodáva: „Mnohé ženy poznajú, že nakupovanie topánok je niekedy vecou emócií či nálady. Ak si nie sú isté tým, či topánky skutočne chcú, môžu si svoj výber pohodlne uložiť v aplikácii do wishlistu – zoznamu, v ktorom si môžu odložiť tovar až na štyri dni.“

Súťažte s novou aplikáciou Topankovo o nákupnú poukážku v hodnote 60 eur

Foto: PR servis
topankovo, PR článok, reklama, nepoužívať

Nakupovanie topánok, kabeliek a oblečenia nebolo nikdy jednoduchšie! Vďaka novej aplikácii Topankovo a pár klikom v mobile získate svoje obľúbené kúsky za pár minút. Nechajte sa inšpirovať najnovšími trendmi pre rok 2019 a využite štartovaciu zľavu na nákup cez aplikáciu vo výške 15 %.

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a budete zaradení do žrebovania. Súťaž trvá od 7.2.2018 do 14.2.2018. Následne zverejníme výhercov. Pomôcka: Správnu odpoveď nájdete TU.

Vyskúšajte novú aplikáciu Topankovo ešte dnes, prevetrajte top ponuky pre dámy, pánov aj deti a odpovedzte na súťažnú otázku, ktorá znie:

Výhercovia

Výhercom poukážky v hodnote 60 € sa stáva Ján V. z Prešova. Srdečne blahoželáme.

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Dnes uprednostníte ovocie a zeleninu, prečistíte si organizmus.
Peňaženku odkladajte doma na rovnaké miesto,...

+ Kúpite doplnok na podporu pamäťových buniek. Pravidelne ho užívajte.
Vyhýbajte sa hektickej atmosfére v...