Súťaž: Mami, pamätáš si, keď...

Určite sa pousmejete, keď si vybavíte spomienky z detstva, ale aj blízkej minulosti, ktoré súvisia s vašou mamou.

Pri príležitosti Dňa matiek pre vás Pravda.sk v spolupráci s Kvety.sk pripravili súťaž, v ktorej nielen vyjadríte, aká je pre vás mama dôležitá, ale taktiež si zaspomínate na príhody, ktoré vám utkveli v pamäti.

Vytvorte si s nami vlastnú pohľadnicu, založenú na vašich osobných spomienkach a pošlite ich svojej mamičke. Zapojíte sa tak do súťaže o 3× črepník plný ruží.

Hlavnou cenou je črepník červených ruží Flower pot rose red veľkosť L v hodnote 24,99 €.

Autor: Kvety.sk

Druhá cena je črepník ružových ruží Flower pot rose pink veľkosť M v hodnote 16,99 €. Ako tretiu cenu môžete vyhrať Flower pot rose powder pink veľkosť S v hodnote 14,99 €.

Autor: Kvety.sk
Autor: Kvety.sk

Ako získať výhru?

Stačí ak vyskladáte svoju spomienku, uložíte ju do našej galérie a získate čo najviac označení Páči sa mi to. Traja súťažiaci s najväčším počtom hlasov vyhrajú kyticu pre svoju mamičku. Pre zvýšenie svojej šance môžete svoju spomienku zdieľať na Facebooku.

Súťaž trvá od štvrtka 11. 5. 2017 do nedele 14. 5. 2017 do 18:00 h. Výhercov budeme následne kontaktovať aby sme vedeli kam črepník plný kvetov poslať. Taktiež budú zverejnení na tejto stránke.

Spomienku si môžete vyskladať tu.

Ak sa nechcete spoliehať na súťaž, môžete si objednať kyticu kvetov na kvety.pravda.sk. Urobte tak do 12. 5. do 18:00 h., aby ste sa uistili, že na Deň matiek bude kytica už v rukách vašej mamičky.

Výhercovia

1. cena - Mária S., Svidník; 2. cena - Oľga S., Trenčín; 3. cena - Alena D., Bratislava

+ Každý má na niečo talent, váš je na cvičenie, venujte sa tomu naplno.
Dnes prídete na niečo veľmi...

+ Skúste sa vcítiť do kože druhých ľudí a potom môžete súdiť ich konanie.
Dnes nebude ten najlepší pracovný...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk