SÚŤAŽ: MECOM praje šťastné a salámové!

Opäť je tu čas Vianoc a príprav dobrého jedla pre celú rodinu. Neviete čo na vianočný stôl? Zapojte sa do súťaže a vyhrajte krabicu plnú výrobkov Mecom, ktoré spríjemnia sviatky vám i vašej rodine a známym! Samozrejme nebude chýbať recept na pravú vianočnú kapustnicu a kopec ďalších skvelých receptov, ktoré nájdete na www.viemecovamchuti.sk.

zdroj: MECOM
MECOM zdroj: MECOM

Vianočná nádielka od Mecomu je plná dobrôt od pečenej šunky, klobás, salám či slaninky. Vytvorte si tak skvelú sviatočnú atmosféru u vás doma. Vôňa pečenej šunky na obed či večeru alebo opečenej slaninky na raňajky spríjemní každú domácnosť.

Prinášame Vám pre inšpiráciu aj jeden zo skvelých receptov z produktov MECOM, ktorý môžete využiť na prípravu vianočného pohostenia – ak náhodou niekto nemá rád sladké koláčiky.

Vianočné klobásové koláčiky

Ingrediencie:

  • 1 ks Sviatočnej klobásy Mecom
  • 500 g hladkej múky
  • 250 g masla
  • 250 g kyslej smotany
  • 1 čajová lyžička soli
  • 1 žĺtok
  • sezamové semienka na posypanie
  • soľ
zdroj: MECOM
MECOM zdroj: MECOM

Postup:

Hladkú múku preosejeme do misy. Pridáme maslo izbovej teploty, kyslú smotanu, soľ a zo všetkých ingrediencií vypracujeme cesto. Zabalíme ho do potravinárskej fólie a dáme na 3 hodiny odležať do chladničky. Potom cesto rozvaľkáme na tenký plát, z ktorého vykrajujeme hviezdičky. Polovica hviezdičiek bude plná a polovica s otvorom. Potrieme ich žĺtkom a hviezdičky bez otvorov poukladáme na plech vystlaný papierom na pečenie. Klobásu nakrájame na tenké kolieska a ukladáme na hviezdičky. Na vrch položíme hviezdičky s otvormi, posypeme sezamovými semienkami a dáme piecť pri teplote 180 °C na 15 až 20 minút.

Dobrú chuť!

Spoločnosť MECOM Vám praje krásne a pokojné sviatky s Vašimi najbližšími za spoločným stolom plným MECOM výrobkov!

Nezabudnite sa zapojiť do súťaže o vianočný balík výrobkov Mecom pre jedného z Vás a vianočné balenie suchých salám a klobásy s darčekom pre piatich z Vás. Odpovedzte správne na otázku do nedele 4.12.2016!

Správnu odpoveď nájdete na webe www.viemecovamchuti.sk.

Výhercovia

Zuzana Necpálová, Banská Bystrica, Mária Vopěnková, Hnúšťa,Peter Šálka, Topoľčany, Timotej Pap, Revúca, Milan Holeček, Biely Kostol, Eliška Muchová, Veľké Držkovce

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Nezabúdajte na teplé oblečenie, je dôležitejšie ako móda.
Máte pred sebou viac možností, stačí si vybrať tú...

+ Tento deň nebude ako ste si predstavovali, nemajte strach, zajtra bude lepšie.
Naplánujte si program na celý...