Vyhrajte hodinky Lars Larsen pod stromček!

inzercia clara lemonlion

Vianoce sú sviatkami, ktoré si bez tradícií nevieme predstaviť. Tradičná jedlička so sviečkami, sviatočné menu s rybou, tradičné rozdávanie darčekov. Ak chcete tento rok potešiť pod stromčekom mamu, sestru alebo dcéru, venujte jej takisto niečo tradičné – hodinky, ktoré majú v sebe kus histórie, nadčasového dizajnu a drsného Dánska.

Značka hodiniek Lars Larsen je inšpirovaná morom. Aj ich zakladateľ a menovec strávil takmer celý život na mori. Diaľky, voľnosť a severskosť ho inšpirovali natoľko, že túžil vyrobiť hodinky, ktoré by mu more pripomínali vždy, keď sa na ne pozrie. Sen mu však prerušila druhá svetová vojna.

V každom dobrom príbehu o dobrej značke však príde do deja ešte niekto. V tomto prípade to bol vnuk Lars, ktorý dedkove myšlienky premenil na skutočnosť. Lars sa ale nesústredil len na dizajn, ale aj na celkovú kvalitu hodiniek. Hodinky síce pochádzajú z Dánska, no pýšia sa označením Swiss Made. To znamená, že minimálne polovica použitých dielov je vyrobená, zostavená a kontrolovaná vo Švajčiarsku. Hodinky sú teda mechanickým a technickým produktovým skvostom a nosiť ich na ruke je nielen potešenie, ale aj pocta.

Značka sa sústredí ako na pánske, tak na dámske kolekcie. Dámy sa nemusia báť chladnosti tvarov či farieb. Značka neexperimentuje s ciferníkmi a nesnaží sa poblázniť svet farbami najmä preto, že si chce v dizajne ponechať pokoj, slobodu a voľnosť. Chce navodiť pocit cestovania po mori, pocit, že pred sebou vidíte diaľky, ktoré idete práve prebádať. A to napríklad aj vtedy, keď znudene pozeráte na hodinky a rátate čas do konca firemnej porady.

Dámske hodinky Lars Larsen majú ciferníky z ušľachtilej alebo z nerezovej ocele. Aj preto je to darček na roky, a nie na jedno fashion obdobie, ktoré pominie s ďalším letom. Hodia sa pre dámy rebelky, ale dokonale pasujú aj k office štýlu, takže si ich pokojne pribaľte k firemnému outfitu. Hodinky, ktoré sme pre vás pripravili aj do súťaže, sú z preferovanej kolekcie Clara. Kolekcia Clara neexperimentuje s farbami, pri ich výbere sa snaží ponechať farby tmavé, alebo úplne bledé, akoby reflektovali morské dno. Jednoduchý ciferník zdobí nenápadná dátumovka. Hodinky chráni veľmi kvalitné zafírové sklíčko a remienok je vyrobený zásadne len z ušľachtilej kože.

Tak ako, aj vy ste sa rozhodli, že tieto hodinky by ste chceli mať na ruke? Nedivíme sa vám, pretože Lars Larsen je populárny nielen v Dánsku, ale aj v celom svete. Zapojte sa ešte dnes do súťaže o Lars Larsen Clara v hodnote 157.96 € a spravte pod stromčekom radosť sebe, alebo blízkemu. Stačí do 6.12.2015 správne odpovedať na otázku na konci článku. Správnu odpoveď hľadajte v článku.

Výhercovia

Ján Čulen, Zohor

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Nemusíte mať výčitky z jedla ste predsa na dovolenke, doprajte si.
Na pohovore so šéfom...

+ Chystáte sa na turistiku do hôr, veľkú pomoc vám poskytnú paličky.
Dovolenka nedopadne podľa vašich predstáv ani...