Vyhrajte hodinky Lars Larsen pod stromček!

Vianoce sú sviatkami, ktoré si bez tradícií nevieme predstaviť. Tradičná jedlička so sviečkami, sviatočné menu s rybou, tradičné rozdávanie darčekov. Ak chcete tento rok potešiť pod stromčekom mamu, sestru alebo dcéru, venujte jej takisto niečo tradičné – hodinky, ktoré majú v sebe kus histórie, nadčasového dizajnu a drsného Dánska.

Značka hodiniek Lars Larsen je inšpirovaná morom. Aj ich zakladateľ a menovec strávil takmer celý život na mori. Diaľky, voľnosť a severskosť ho inšpirovali natoľko, že túžil vyrobiť hodinky, ktoré by mu more pripomínali vždy, keď sa na ne pozrie. Sen mu však prerušila druhá svetová vojna.

V každom dobrom príbehu o dobrej značke však príde do deja ešte niekto. V tomto prípade to bol vnuk Lars, ktorý dedkove myšlienky premenil na skutočnosť. Lars sa ale nesústredil len na dizajn, ale aj na celkovú kvalitu hodiniek. Hodinky síce pochádzajú z Dánska, no pýšia sa označením Swiss Made. To znamená, že minimálne polovica použitých dielov je vyrobená, zostavená a kontrolovaná vo Švajčiarsku. Hodinky sú teda mechanickým a technickým produktovým skvostom a nosiť ich na ruke je nielen potešenie, ale aj pocta.

Značka sa sústredí ako na pánske, tak na dámske kolekcie. Dámy sa nemusia báť chladnosti tvarov či farieb. Značka neexperimentuje s ciferníkmi a nesnaží sa poblázniť svet farbami najmä preto, že si chce v dizajne ponechať pokoj, slobodu a voľnosť. Chce navodiť pocit cestovania po mori, pocit, že pred sebou vidíte diaľky, ktoré idete práve prebádať. A to napríklad aj vtedy, keď znudene pozeráte na hodinky a rátate čas do konca firemnej porady.

Dámske hodinky Lars Larsen majú ciferníky z ušľachtilej alebo z nerezovej ocele. Aj preto je to darček na roky, a nie na jedno fashion obdobie, ktoré pominie s ďalším letom. Hodia sa pre dámy rebelky, ale dokonale pasujú aj k office štýlu, takže si ich pokojne pribaľte k firemnému outfitu. Hodinky, ktoré sme pre vás pripravili aj do súťaže, sú z preferovanej kolekcie Clara. Kolekcia Clara neexperimentuje s farbami, pri ich výbere sa snaží ponechať farby tmavé, alebo úplne bledé, akoby reflektovali morské dno. Jednoduchý ciferník zdobí nenápadná dátumovka. Hodinky chráni veľmi kvalitné zafírové sklíčko a remienok je vyrobený zásadne len z ušľachtilej kože.

Tak ako, aj vy ste sa rozhodli, že tieto hodinky by ste chceli mať na ruke? Nedivíme sa vám, pretože Lars Larsen je populárny nielen v Dánsku, ale aj v celom svete. Zapojte sa ešte dnes do súťaže o Lars Larsen Clara v hodnote 157.96 € a spravte pod stromčekom radosť sebe, alebo blízkemu. Stačí do 6.12.2015 správne odpovedať na otázku na konci článku. Správnu odpoveď hľadajte v článku.

Výhercovia

Ján Čulen, Zohor

Podmienky: Podmienkou zaradenia do súťaže je správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno, Mesto - obec, email alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz a svojou účasťou súhlasí so spracovaním osobných údajov.

Účastník súťaže/dotknutá osoba berie na vedomie a udeľuje spoločnosti P E R E X, a. s., so sídlom Trnavská cesta 39/A, Bratislava, IČO: 00 685 313 (v texte tiež ako „P E R E X“ alebo „usporiadateľ“) v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej tiež „zákon“) súhlas so spracúvaním v tomto formulári poskytnutých osobných údajov účastníka hry/dotknutej osoby na uvedené účely. Každý účastník vyplnením a odoslaním webového formulára súhlasí s tým, že bude zaradený do databázy usporiadateľa súťaže. Všetky poskytnuté osobné údaje môžu byť použité na marketingové aktivity spoločnosti P E R E X a na účel poštovej či telefonickej komunikácie počas trvania súťaže, zasielania výhier a za účelom zasielania aktuálnych ponúk vydavateľstva P E R E X. Usporiadateľ bude s nimi zaobchádzať maximálne dôverne a osobné údaje poskytnuté usporiadateľovi môžu byť poskytnuté len spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry.

Podľa § 15 ods. 1 zákona č. 122/2014 v znení neskorších predpisov uvádzame:

 1. a) identifikačné údaje prevádzkovateľa: P E R E X, a.s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313,
 2. b) účel spracúvania osobných údajov: evidencia účastníkov súťaže
 3. c) zoznam osobných údajov:
  • meno a priezvisko
  • mesto / obec
  • e-mailová adresa alebo telefón
 4. d) doplňujúce informácie:
  • poučenie o dobrovoľnosti: Účastník súťaže/dotknutá osoba spolu s poskytnutím osobných údajov vyhlasuje, že si je vedomý svojich práv v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, svoje osobné údaje poskytol Usporiadateľovi dobrovoľne a kedykoľvek môže písomne požiadať o skončenie ich spracovávania a to bezplatne na adrese Usporiadateľa.
  • čas platnosti súhlasu: súhlas je poskytovaný na dobu do odvolania, alebo na dobu počas ktorej je účastníkom súťaže eventuálne Usporiadateľom zverejňovaná súťaž. Súhlas možno odvolať bez uvedenia dôvodu.
  • tretie strany: usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry,
  • okruh príjemcov: subjekty, ktoré si zobrazia patričné webové stránky portálu www.pravda.sk,
  • forma zverejnenia: usporiadateľ zverejní na webových stránkach portálu www.pravda.sk len osobné údaje výhercov,
  • tretie krajiny: prenos zverejnených osobných údajov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Účastník súťaže/dotknutá osoba potvrdzuje a ručí za správnosť poskytnutých údajov.
Všetky poskytnuté osobné údaje môžu byť použité na marketingové aktivity spoločnosti P E R E X, a.s. a na účel poštovej či telefonickej komunikácie počas trvania súťaže, zasielania výhier a na účel zasielania aktuálnych ponúk vydavateľstva P E R E X , a.s..

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené. Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Netlačte do seba zbytočne veľa liekov, nič nie je také zlé ako sa zdá.
Nezabúdajte si preveriť všetky...

+ Zabudnite na svoje starosti neustále uvažovanie nad jednou vecou vám škodí.
Nepremýšľajte nad prácou...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk