Zapojte sa do súťaže o unikátne strieborné šperky

sperky

Eppi je online butik, ktorý sa špecializuje na šperky a módne doplnky. Z nakupovania šperkov pre Vás pripravíme zážitok, od výberu až po jeho doručenie. Každý šperk od nás dostanete s certifikátom pravosti, doživotnou zárukou, bezplatným čistiacim servisom a možnosťou vyhrať ďalšie šperky. Nákupom šperkom u nás sa všetko len začína!

V sekcii „Nápoveda“ na našej stránke nájdete množstvo informácií o drahých kameňoch, šperkoch, a pomoc pri nákupe šperku pre rôzne príležitosti. Určite do nej nazrite aj pri hľadaní správnej odpovede na súťažnú otázku.

V našej súťaži Vám ponúkame ako výhru unikátne strieborné šperky, ktoré sú skvelo využiteľné na každodenné príležitosti. Všetky naše strieborné šperky sú rhodiované, vďaka čomu sa tešia dlhodobej kráse a nie sú náchylné na opotrebenie. Rhodium ošetruje striebro a dbá na krásny oceľový lesk, ktorý pri drahokamoch osadených v šperku nádherne vynikne.

Práve drahokamy robia šperky jedinečnými a ponúkajú im hlbší zmysel. Každý drahokam symbolizuje nejaký mesiac v roku, alebo znamenie zverokruhu. Samozrejme sú aj iné parametre podľa ktorých si ten správny drahokam pre Vás viete vybrať. Napríklad farebné tónovanie, ladenie k Vášmu šatníku, alebo len ten jeden detail, že je pre Vás na prvý pohľad zaujímavý. Či už siahnete po vášnivom granáte, zmyselne ženskej perle, alebo extravagantnom ametyste, každý drahokam z Vášho strieborného šperku vytvorí čarokrásny šperkársky doplnok, ktorý Vašu krásu perfektne podčiarkne.

V termíne 3.8.2015 – 9.8.2015 odpo­vedzte správne na otázku, a keď sa na Vás usmeje šťastie, budete sa tešiť na jednu z troch výhier:

1. Strieborné perlové náušnice
sperky inzercia

http://www.sperky-a-diamanty.sk/…dalia/219890

2. Granátový prívesok zo striebra

sperky inzercia

http://www.sperky-a-diamanty.sk/…oriel/219267

3. Ametystové náušnice

sperky inzercia

http://www.sperky-a-diamanty.sk/…-abha/219564

Výhercovia

Jana Galbavá, Liptovský Peter, Tomáš Senaj, Vyškovce, Miriam Kettnerová, Bratislava

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Dbajte na správnu techniku, aby ste predišli zraneniam a zlepšili výkon.
Nezabúdajte na poistenie do hôr, mohlo...

+ Zahrievajte sa pred cvičením, aby ste pripravili telo na záťaž.
Skontrolovať lekárničku pred cestou sa naozaj...