Súťaž o najobľúbenejšiu Bioderma micelárnu vodu

bioderma sutaz

Každé 3 sekundy sa na svete predá jedna micelárna voda Sensibio H2O. Ženy ju milujú! Dokonale totiž odličuje aj tú najcitlivejšiu pleť. Spoločnosť Laboratoire Bioderma ako prvá na svete objavila jemný princíp čistenia pleti micelárnym roztokom. Produkt s revolučným zložením sa stal hitom ihneď po uvedení na trh a jej účinky začali využívať aj tí najlepší vizážisti a slávne svetové osobnosti. Na micelárnu vodu Sensibio H2O, obohatenú o purifikovaný extrakt z uhorky, nedajú dopustiť. V čom spočíva jej jedinečnosť? Dôkladne čistí pleť aj oči bez nebezpečenstva podráždenia či vzniku alergie a spoľahlivo odstraňuje aj vodeodolný mejkap. Je vhodná i pre citlivú pokožku po chemickom peelingu či laserovom zákroku.

Sensibio-H2O-250m inzercia

Výber odličovacích prípravkov by sme nemali nechať na náhodu, a to predovšetkým v okolí očí, kde je pokožka najcitlivejšia. Dermatológovia odporúčajú vyhýbať sa dráždivým čistiacim zložkám, po ktorých sa aj normálna pleť môže stať extrémne citlivou. Micelárna voda je výnimočná tým, že na seba vďaka obsahu micelárnych molekúl viaže všetky nečistoty a pohodlne tak nahradí ďalšie odličovacie prípravky. Po jej použití zostane pocit perfektne čistej, sviežej a hydratovanej pokožky.

Micelárnu vodu si predstavte ako mimoriadne čistú vodu obohatenú o mikroskopické častice nazývané micely. Pokožke je vlastná. Micely sa svojím zložením blížia biológii kožných buniek. Pleť ich vďaka tomu veľmi dobre toleruje, pretože napodobňujú jemný povrch buniek a vzniká prirodzená rovnováha pokožky. Micely sú magnet na nečistoty. Akonáhle sa micela dostane do kontaktu s kožou, naviaže na seba všetky nečistoty. Ani tú najcitlivejšiu pokožku nepodráždi a zanechá ju upokojenú, sviežu a hydratovanú.

Pripravili sme pre vás súťaž o Sensibio H2O 250ml micelárnu vodu. Odpovedzte správne na našu otázku do 17.5.2015 a až piati z vás sa môžu tešiť z odličovacej micelárnej vody Bioderma. Správnu odpoveď nájdete na www.odlicovanie.sk

Výhercovia

Veronika Kašubová, Krásno nad Kysucou, Stanislava Švantnerová, Bacúch, Jana Gulánová, Most pri Bratislave, Jana Drobňáková, Plaveč, Malgorzata Štibraná, Skároš

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Doprajte si dostatok spánku, aby ste regenerovali. Odpočinok je nutný.
Dbajte na rovnováhu medzi prácou a...

+ Pracujte na psychickom zdravý, aby ste boli vyrovnaný. Meditácia pomôže.
Finančné operácie robte s rozvahou,...