Súťažte s Taftom a vyhrajte balíček produktov Schwarzkopf

Taft 60 logo inzercia
Písal sa rok 1955, kedy sa pod účesy žien najprv v Nemecku a neskôr aj v celej Európe začal podpisovať lak na vlasy Taft. Roky ubehli a dnes oslavuje najobľúbenejšia značka stylingových produktov na vlasy významné, už 60. výročie. Pripravte sa na nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu s prevratnou novinkou 3 Weather Taft Ultimate, ktorá zaručí doposiaľ najsilnejšiu Taft fixáciu a zároveň aj lesk vlasov.
taft inzercia
Taft 2 inzercia

Štýl, ktorý naozaj drží!
Dokonalá fixácia za každého počasia a pritom žiarivý lesk – toto očakávajú ženy od stylingových prípravkov. A Taft im tieto želania plní svojou prevratnou novinkou – produktovým radom 3 Weather Taft Ultimate. Receptúra laku na vlasy a penového tužidla kombinuje doposiaľ najsilnejšiu Taft fixáciu (až stupeň 6) s technológiou luxusného lesku Crystal Shine. Vďaka receptúre s dvomi doplňujúcimi polymérmi budú vaše vlasy dokonale upravené až 48 hodín bez pocitu zlepenia a zaťaženia. Základný polymér vytvorí neviditeľnú „sieť“ okolo každého vlasového vlákna. Druhý polymér ich posilní a poskytne maximálnu fixáciu. Tieto polyméry zároveň vlasy zjemnia a uhladia a dodajú im briliantový lesk. Navyše oba produkty potešia aj zmysly nádhernou ovocno-kvetinovou vôňou.

Pripravili sme pre vás súťaž, v ktorej piati výhercovia získajú balíček produktov Schwarzkopf v hodnote 20 Eur. Stačí, keď do 24.5.2014 správne odpoviete na súťažnú otázku. Správnu odpoveď na otázku nájdete tu.

Výhercovia

Jaroslav Brath, Pohranice, Petra Skokáneková, Žiar nad Hronom, Lubo Buraj, Radimov, Veronika Blažejová, Čachtice, Rasťo Pirman, Bratislava

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Zdravie vás nesklame, ak sa budete vyhýbať komplikáciám a stresu.
Kúpite do bytu konečne klimatizáciu, svoje...

+ Vyhýbajte sa stresu, nájdite aktivity, ktoré vás uvoľňujú a tešia.
Rozumné investície sa čoskoro...