Neustúpia, v hádke sú trpezliví a neoblomní! O ktorých znameniach je reč?

Niektorí ľudia vás dokážu vyprovokovať takmer okamžite... Ich cieľom je hádka, pretože sa radi vrhajú do vášnivých diskusií.

21.06.2024 09:30
hádka, žena, nervozita, zlá nálada Foto: ,
V hádke nemá konkurenta?
debata (1)

Namiesto toho, aby občas zaradili spiatočku a pristúpili na kompromis, tvrdošijne si idú „svoju pesničku“. Milujú hádky a užívajú si ich, takmer vždy z nich vyjdú ako víťazi. Zvlášť tieto znamenia sú v hádkach naozaj dobrí a len ťažko nájdu súperov.

Baran

Baran je známy svojím temperamentom. A preto nejakým spôsobom priťahuje hádky ako magnet. Nevyvoláva ostré diskusie nevyhnutne úmyselne, ale kvôli jeho silnej osobnosti sa môže stať, že narazí na nezhody. A potom prejavuje absolútnu výdrž, jeho trpezlivosť argumentovať je obdivuhodná. Vzdať sa pre neho neprichádza do úvahy.

vzťah, dvojica, smútok, rozchod, hádka Čítajte viac Vzťah s týmito znameniami býva zložitý, dôvodom je nielen zakorenená túžba po slobode

Býk

Aj mnohí Ľudia narodení v tomto znamení majú tendenciu doslova vyzývať súpera na hádky. Toto znamenie je známe svojou tvrdohlavosťou. Jeho názor je pre neho extrémne dôležitý a chce ho aj presadiť. Vcítiť sa do svojho súpera je pre Býka veľmi ťažké. Cieľom Býka je skôr obhájiť svoju pozíciu – nech sa deje čokoľvek, víťazstvo v diskusii chce získať stoj čo stoj.

Modelka Gigi Hadid sa niekoľko týždňov...
Moderátorka Jana Hospodárová.
+7Herečka  Jiřina Bohdalová.

Škorpión

Podobne ako Baran, aj Škorpión má veľmi vášnivý temperament. Hľadá výzvy a dobrodružstvá – a do toho patria aj konflikty a vášnivé diskusie. A tie nekončia vždy pozitívne. Pretože Škorpión chce obhajovať svoj názor za každú cenu, mnohé jeho vzťahy a priateľstvá si práve týmto prístupom ničí.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #hádka #provokácia #znamenia zverokruhu

+ Láska nakoniec zvíťazí a vy budete spokojne zaspávať s úsmevom na tvári.
Peňazí nie je nikdy dosť, preto...

+ Zistíte, že vám prestáva slúžiť pamäť, mali by ste začať s trénovaním.
Vymyslíte plán vďaka, ktorému budete mať...