O hlavu vyššia? No a čo... hviezda Harryho Pottera miluje svoju vysokú snúbenicu. Toto sú hviezdne páry, kde majú dámy o pár cm naviac

Triumf na muzikálových doskách oslávil v spoločnosti svojej dlhoročnej partnerky. Herec Daniel Radcliffe a jeho polovička Erin Darke spoločne vyrazili na Tony Awards.

17.06.2024 11:28
Herec Daniel Radcliffe a jeho snúbenica Erin... Foto: ,
Herec Daniel Radcliffe a jeho snúbenica Erin Darke.
debata (2)

Galavečer divadelných cien a tiež spoločné pózovanie dvojice na červenom koberci však zároveň opäť upriamilo pozornosť aj na fakt, že predstaviteľ Harryho Pottera a jeho dlhoročná láska majú medzi sebou istý výškový rozdiel. V prospech 39-ročnej herečky, ktorá sa pred viac ako rokom stala mamou prvého Radcliffovho potomka.

Nicole Kidman Čítajte viac To, že je vysoká, potvrdí každý záber s manželom. Viete, ktoré hviezdy tromfnú aj Kidmanovú? Tu je 9 dám nad 180 cm

Pre britského rodáka to nie je žiaden problém (a prečo by aj mal), hoci téma výškového rozdielu medzi partnermi a vyššej ženy vo vzťahu bola dlhé roky diskutovanou témou. Mnohí muži sa práve z dôvodu strachu, že by ich partnerka prevyšovala, zľakli vzťahov s vysokými ženami.

zväčšiť Herečka Nicole Kidman na zábere z roku 1997 s... Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
Oscars-Fashion Herečka Nicole Kidman na zábere z roku 1997 s vtedajším manželom Tomom Cruiseom v kreácii Dior od Johna Galliana. Herečka Nicole Kidman na zábere z roku 1997 s vtedajším manželom Tomom Cruiseom v kreácii Dior od Johna Galliana.

Iní si síce na ne trúfli, ale dámy v týchto spojeniach museli často robiť kompromisy – šuškalo sa napríklad o tom, že po boku Toma Cruisa (170 cm) nemohla kedysi Nicole Kidman (180 cm) celý čas nosiť podpätky. Namiesto nej ich nosil on.

Vin Diesel Čítajte viac Mužov bez vlasov ženy milujú. Novým kráľom najsexi plešivcov je... Diesel aj Bezos sú v rebríčku fakt vysoko. Kto teda skončil prvý?

Manželia sa napokon rozviedli, no dôvodom určite nebol (len) výškový rozdiel. Mimochodom, Nicole Kidman je už niekoľko rokov šťastne vydatá za hudobníka Keitha Urbana – od ktorého je tiež vyššia. Ich láske (a Urbanovi samotnému) to však nerobí žiadne vrásky. Vo svete šoubiznisu je však niekoľko ďalších párov, u ktorých sa príroda rozhodla nadeliť viac centimetrov práve dámam. Niektoré spolu vydržali dodnes, iné sú už minulosťou. Viac si pozrite v galérii.

Hereckí kolegovia a pár v súkromí Tom Holland...
Herečka Charlize Theron a jej niekdajší partner...
+12Herec Tom Cruise a jeho tretia manželka Katie...
Herečka Amy Ryan v kreácii Dolce & Gabbana tiež...
Herečka Elle Fanning prišla v kreácii Saint...
+39Herečka a speváčka Idina Menzel prišla na...

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #láska #Daniel Radcliffe #partnerka #výškový rozdiel

+ Cvičte pravidelne, aby ste zvýšili energiu. Pohyb je kľúčový.
Šťastenu chyťte pevne za ruku a nepúšťajte,...

+ Bude vás bolieť hlava, ale to je spôsobené nedostatočným pitným režimom.
Zvolili ste ťažšiu cestu, pretože...