Sexuálne hry pre odvážnejších. Túto by mala skúsiť každá dvojica

Nejde o hru na prvé mesiace vzťahu. No je skvelá, ak túžite svoju milostnú rutinu narušiť a vylepšiť. Experimentom v posteli sa medze nekladú a ak ste už s partnerom zohratí, je na čase možno trochu posunúť hranice. Jediné, čo vás môže na konci čakať sú nové pôžitky a silné orgazmy.

17.06.2024 09:00
vôňa, parfum, sex, náklonnosť, Foto:
So zatvorenými očami môžete hádať, spoznávať nové chute, vône, preniesť sa na vlnu fantázie aj pikantnej erotiky.
debata

Zatvoriť oči nestačí

Pri sexe mnoho párov zatvára oči, alebo ich aspoň privrie. Omnoho zaujímavejšie však je, ak ich vôbec nemôžete otvoriť. Šatka cez oči je jedna z najjednoduchších praktík, ktorá ale prináša neuveriteľne iný rozmer vášne. Podľa americkej sexuálnej antropologičky Beton Vernon účinky zrakovej deprivácie môžete zaradiť do akejkoľvek fázy sexuálnych hier a kombinovať ich s inými typmi stimulácie. Vo svojej knihe Budoárová biblia ponúka bez akýchkoľvek predsudkov pohľad na ľudskú sexualitu, v ktorej neexistujú žiadne zbytočné tabu.

Zostrenie zmyslov

Ľudské telo je nastavené tak, že ak sa jeden zmysel oslabí, tie ostatné zosilnejú. Ak teda prestanete vidieť, budete viac vnímať citom, čo je pre stimuláciu veľmi dobrý benefit. „Keď partnera dočasne „pripravíte o zrak“, vytvoríte tým nečakane vzrušujúci faktor prekvapenia, pretože mozog nebude rozoznávať rozdiel medzi očakávaným a skutočne navodeným vnemom,“ Vernon. S tým, že ak navodíte situáciu tak, aby partner nevidel pomôcky a netušil, čo ho čaká, mozog nebude mať šancu, aby sa na telo s predstihom pripravil. Tým sa posilní dopad každého vnemu, ktorý „oslepenému“ partnerovi chystáte.

láska, milovanie, sex, partneri, milenci Čítajte aj Triky na zlepšenie sexuálneho života? Nová poloha aj pomocník zo sexšopu, toto zafunguje...

Spoznávajte nové hračky

Ak si zaviažete oči, zrazu vám aj staré hračky dajú nový rozmer. Nachystajte si erotickú výbavu a vytiahnite jemný bičík, latexové rukavice, vibrátor a lubrikant… „Veľa sa osvedčuje použiť aj obľúbený parfum, kúsok čokolády alebo pár plátkov šťavnatého ovocia,“ odporúča Betony Vernon. So zatvorenými očami môžete hádať, spoznávať nové chute, vône, preniesť sa na vlnu fantázie aj pikantnej erotiky.

Vystupňujte túžbu

Hovorte tichým, pokojným hlasom. Ak máte pustenú hudbu, stlmte ju. Potom už môžete zašepkať, čo a ako chystáte. Hrajte sa! Každá vaša činnosť a gesto sa v partnerovi znásobia. Avšak platí jedno upozornenie „Dávajte pozor, aby ste v rámci jedného večera nenavodzovali príliš veľa rôznorodých vnemov. Vyberte si ich len pár. A tiež muža nenechajte ejakulovať, pokiaľ na to ešte nedozrel čas. Snažte sa ho rozptýliť tým, že sa začnete venovať inej časti tela alebo inému zmyslu. Až keď bude dostatočne vzrušený môže prejsť na klasické milovanie. Potom je už na vás, či budete mať oči otvorené, alebo ostanete v temnote až do konca.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #orgazmus #sexuálne hry #vzrušenie #erotické hry #sexuálna túžba #sexuálne hračky

+ Sústreďte sa na svoje silné stránky, stavajte na tých a na slabé zabudnite.
Skúste nové spôsoby...

+ Zistíte, že vám prestáva slúžiť pamäť, mali by ste začať s trénovaním.
Vymyslíte plán vďaka, ktorému budete mať...