Ak ho chcete zbaliť, toto už neplatí. Triky, ktoré vyšli z módy

Už dávno neplatí, že ženy sú odkázané na to, kto sa na ne „ulakomí“ a nikdy nerobia prvý krok. Je úplne normálne, ak žena vyšle signály, ak nechce, aby jej sympaťáka zo života vyfúkla iná. No ako sa menia vzťahy, tak sa menia aj taktiky, ktoré na mužov platia. No a mnohé už treba nahradiť modernejšími postupmi.

13.06.2024 15:50
flirt, vášeň, zvádzanie Foto:
Ak je však dnes vašim najobľúbenejším trikom donútiť muža, aby žiarlil, nečakajte veľké úspechy.
debata (1)

Motanie vlasov

Namotávať muža na motanie vlasov patrilo k jednoznačným cestám k úspechu. Veľa žien si stále myslí, že roztomilé motanie pramienkov vlasov pomocou prstov je jedným z najzvodnejších flirtovacích trikov. Omyl. Muži to väčšinou vôbec nevnímajú ako nejaký signál značiaci sympatie, ale skôr ako znak toho, že vás nudí. Radšej si na schôdzku učešte nejaký zaujímavý účes, ako napríklad rybí vrkoč alebo zaujímavý drdol. To muža zaujme oveľa viac.

Žmurkanie

Ani nápad. Naozaj toto nerobte. Nie je na tom vôbec nič, čo by muža zaujalo. Naopak môže nadobudnúť dojem, že vás trápia tiky v tvári. Radšej muža priamo oslovte a počas konverzácie sa mu dlho zadívajte do očí. To ho dostane do kolien. Aj pohľad, ktorý je o pár sekúnd dlhší, ako len náhodný stret očí skutočne funguje.

láska, vzťah, muž a žena, partneri Čítajte aj Flirt, alebo seriózny vzťah? Spoznajte, o čo má muž skutočný záujem

Vzbudenie žiarlivosti

Hovorilo sa, že nedostupnosť je prahom lásky. Avšak to bolo kedysi, keď muži museli o srdce ženy zvádzať krutý boj. Ak je však dnes vašim najobľúbenejším trikom donútiť muža, aby žiarlil, nečakajte veľké úspechy. Chlap na schôdzke naozaj nie je zvedavý na to, koľko ste mali sexuálnych partnerov, že vám neustále volá váš bývalý, ani že okato pokukujete po mužovi sediacom za ním. Radšej sa skromne pochváľte pracovnými úspechmi alebo záľubami. Zaujmite ho tým aká ste, nie tým, ako sa o vás zaujímajú iní.

Flirt cez sociálne siete

Doba covidová, ktorá priniesla domov aj prácu, už mnohých presýtila digitálnym svetom. V dnešnej modernej dobe stavia veľa dievčat a žien na flirtovanie cez sociálne siete a robia chybu. Buďte v tomto opatrná, pretože krásny neznámy nemusí mať tento typ komunikácie práve v láske a zaškatuľkuje vás ako tínedžerku alebo stalkera. Ak na sociálnej sieti narazíte na niekoho, kto sa vám páči, skúste sa k nemu dostať vďaka spoločným priateľom. Keď sa nenápadne stretnete na spoločnej akcii, máte oveľa väčšiu šancu. Aj preto, že muži omnoho radšej spoznajú reálnu ženu, ako len niekoho na diaľku.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #žiarlivosť #sociálne siete #flirt #žmurkanie #flirtovanie #spoznávanie sa #pohľad do očí

+ Láska nakoniec zvíťazí a vy budete spokojne zaspávať s úsmevom na tvári.
Peňazí nie je nikdy dosť, preto...

+ Veľký pozor si dávajte pri šoférovaní na motorke, držte sa všetkých pravidiel.
Mať dostatok peňazí neznamená, že...