Čo ma nezabije, to ma posilní! Pre tieto tri znamenia zverokruhu to platí do bodky

V živote sú fázy, ktoré by sme najradšej preskočili. Ale také jednoduché to, žiaľ, nie je.

03.06.2024 06:00
žena, úspech, šťastie, kamarátka, veselá,... Foto:
Napokon vždy zvíťazíte!
debata

Namiesto toho musíme často trpezlivo a odhodlane bojovať. Sú znamenia zverokruhu, ktoré sú pre nepriaznivé životné chvíle vybavené o čosi viac než ostatné a len tak niečo ich nepoloží – ste medzi nimi?

Vodnár

Toto znamenie veľmi dobre vie, že bez námahy nič nedosiahne. Preto čelí každodenným výzvam so silnými argumentmi a pripravenými riešeniami. Týmto spôsobom prekonáva aj ťažké časy a vychádza z nich posilnený. Pri Vodnárovi platí do bodky porekadlo: Čo ma nezabije, to ma posilní.

Herečka Diana Mórová oslavuje narodeniny 18....
Moderátorka Marianna Ďurianová.
+7Speváčka Katka Koščová (narodená v znamení...

Býk

Najmä ak ide o lásku, Býkovi nechýba odhodlanie ani trpezlivosť. Prvý nezdar ho neodradí, ak sa do niečoho zahryzne, ide po tom veľmi tvrdohlavo. Po každej prehre sa opäť postaví na nohy a vracia sa späť do boja. Nenarieka, neľutuje sa, plánuje a kombinuje, ako uspieť. A napokon takmer vždy vyhráva.

kolegyňa, hádka, kancelária Čítajte viac Väčšina ľudí sa konfliktom vyhýba, tieto tri znamenia zverokruhu naopak! V hádkach sa vyžívajú

Váhy

Namiesto toho, aby Váhy po neúspechu zvesili hlavu, oni pokračujú ďalej. Presne vedia, že ich úsilie sa vyplatí a prinesie im zaslúžené ovocie. Skôr alebo neskôr – to pre nich nehrá rolu, počkajú si na víťazný okamih. Napriek všetkým neúspechom a prekážkam, ktoré sa im stavajú do cesty, sa nevzdávajú, ale bojujú až do konca. Pre ostatných ľudí sú Váhy nesmierne inšpiratívne.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #odvaha #vytrvalosť #znamenia zverokruhu

+ V hlave sa vám rodia vynikajúce nápady, je na vás či ich zrealizujete.
Od práce by ste si mali dať na dlhšiu...

+ Práca s ľuďmi vás dosť vyčerpáva, skúste ju obmedziť aspoň na krátku chvílu.
Aktívne počúvanie a komunikácia sú...