Mokrý orgazmus. Kde sa skrýva tajomstvo delikátnej rozkoše?

Každý orgazmus je skvelý, ale akýmsi Olympom rozkoše je mokrý orgazmus, ktorý neprežíva každá žena, ale mnoho ani neskúsia, či patria k vyvoleným. Ide pritom o zážitok, ktorý ak žena zažije, chce ho už len opakovať. Pripravte si uteráky, plachty a šup sa na experimenty.

26.05.2024 13:00
orgazmus, intimity, sex Foto:
Pre mokrý orgazmus je dôležité dráždenie bodu G.
debata

Kde sa rodí mokrý orgazmus?

Vzrušenie stúpa a vy zrazu cítite, akoby ste potrebovali na toaletu. Práve to je ten moment, kedy sa mnoho žien zasekne, čo im neumožňuje prežiť skutočne divoký orgazmus, kedy z oblasti vyústenia močovej trubice vytryskne prúd tekutiny. Bohužiaľ mnohé ženy nie sú dostatočne informované a prepadnú panike, že sa vo fáze najväčšieho vzrušenia pomočili. Ale bola by veľká chyba takto zmýšľať! Je to totiž presne naopak. Namiesto toho, aby ste cítili previnenie, by ste si tento zážitok mali čo najviac užiť a vychutnať. Pretože to je práve mokrý orgazmus, ktorý nemá s močom nič spoločné, ale nedosiahne ho každá žena. Podľa amerického prieskumu z roku 2023 ho aspoň raz v živote prežilo sotva 40 % žien. Aj preto, že nevedia, ako naň a téma je značne tabuizovaná.

Rozdiel pocítite na prvý pohľad

Tekutina, ktorá zo ženy počas mokrého orgazmu uniká, nie je v žiadnom prípade moč. Rozdiel je hlavne vo sfarbení. Jedná sa o hustú, belavú tekutinu pripomínajúcu veľmi zriedené mlieko. Prieskum z roku 2013 však zistil, že tekutina bola u väčšiny žien čistá ako voda. Rozhodne však nemá nič spoločné s močom. Nepripomína ho ani farbou, ani pachom. Preto ak sa vám niečo také podarí, vôbec nemajte obavy, aj váš partner bude nadšený.

muž, žena, láska, objatie, vzťah, intimita, dvojica, pár Čítajte aj Lepší sex aj orgazmus? Nehľadajte ideálnu polohu, stačí vám TOTO

Ide o ženskou „ejakuláciu“

Ejakulácia sa spája predovšetkým s mužmi. Pri ženách je tabu, nakoľko prirodzene nemajú spermie. No ako ukazujú výskumy ejakulovať môžu. Teda lepšie povedané, pri vrchole slasti ich telo dokáže vylúčiť tekutinu rozkoše. Tá obsahuje aj časť zložiek ako mužský ejkulát, malé množstvo kreatinínu a močoviny. Nepochádza však z močovej trubice, ale z takzvaných Skeneho žliaz, označovaných ako ženská prostata. A tie majú sotva postrehnuteľné vyústenie práve vedľa močovej trubice. Preto si mnoho žien tieto dve cesty zvykne pomýliť.

Žliazky rozkoše

Zatiaľ, čo u mužov plní prostata viaceré funkcie, u žien má jedinú úlohu. Ešte intenzívnejšie vám pomôcť prežiť sexuálnu slasť. Tieto žľazy sa pri pohlavnom vzrušení plnia spomínanou tekutinou, ktorá sa pri jeho vrchole uvoľní. Podoby ejakulácie môžu byť rôzne. Môže ísť o malý, takmer nepoznateľný výstrek, ktorý však môže dostreknúť do vzdialenosti aj niekoľko metrov! Stav pri tom je potom veľmi blízky extáze. Niektoré ženy sa trasú, nie sú schopné hovoriť alebo dokonca ani normálne vnímať. Ide v podstate o najsilnejší orgazmus, aký môže žena zažiť.

Príručka mokrého orgazmu

Ktorá žena by také niečo nechcela? Ako prvé je vhodné použiť uterák, aby tekutinou nenasiakol matrac. Potom je už všetko len vecou uvoľnenia a techniky. Pre mokrý orgazmus je dôležité dráždenie bodu G, ťažko ho dosiahnete pri klasickej polohe zoči-voči. Lepšia je teda poloha napríklad zozadu, kedy penis dráždi prednú stranu pošvy. Ešte lepšie však je, keď si môžete pohodlne ľahnúť, uvoľniť sa a všetko nechať na partnerovi. Ten by vás mal dráždiť vibrátorom alebo prstom vo vnútri pošvy na bode G a súčasne na klitorise.

V okamihu, keď začínate preciťovať orgazmus, treba s dráždením na malú chvíľu prestať a žena by sa mala úplne poddať uvoľneniu a zatlačiť. Podobne, ako by sa chcela vymočiť. Ak partner pri tom zatlačí na klitoris, je to ešte lepšie. V tom okamihu sa dostavia sťahy a zároveň silný pocit extázy. Týmto štýlom sa to dá opakovať podľa chuti. A samozrejme platí to, čo aj pri klasickom ženskom orgazme. Je možné dosiahnuť ho viacnásobne.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #ejakulácia #orgazmus #rozkoš #vyvrcholenie #mokrý orgazmus #sexuálna fantázia #intenzita sexu

+ V hlave sa vám rodia vynikajúce nápady, je na vás či ich zrealizujete.
Od práce by ste si mali dať na dlhšiu...

+ Vyhýbajte sa ľudom čo šíria zlú energiu, bude to mať na vás zlý vplyv.
Vzdelávanie a zdokonaľovanie zručností...