Väčšina ľudí sa konfliktom vyhýba, tieto tri znamenia zverokruhu naopak! V hádkach sa vyžívajú

Konfliktné situácie sú nevyhnutnou súčasťou života. Niektorí jedinci však hádky priam vyhľadávajú a vedia sa celkom ponoriť do vášnivých diskusií s ľahkosťou, až sa zdá, akoby si konflikty takmer vychutnávali. O ktorých znameniach zverokruhu je reč?

11.05.2024 06:00
kolegyňa, hádka, kancelária Foto:
Niektorí ľudia hádky priam vyhľadávajú.
debata

Baran

Barani sú známi svojou temperamentnou povahou. Ich silná osobnosť často vedie k situáciám, kedy sa, nie zámerne, dostávajú do konfliktu. Skôr prirodzene narážajú na odpor ostatných. Baran má nezlomnú vôľu a dokáže trpezlivo vydržať aj najťažšie konfliktné situácie. Vzdať sa neberie ako jednu z možností, diskutuje, kým nedosiahne svoj cieľ.

Speváčka Emma Drobná nevynechá väčšinu módnych...
Lucie Bílá v roku  2017.
+7Herečka Dagmar Havlová na zábere z filmu...

Býk

Aj mnohí ľudia narodení v znamení Býk majú tendenciu vyhľadávať konflikty. Ich povaha je považovaná za tvrdohlavú a ich vlastný názor je pre nich veľmi dôležitý. Len ťažko sa dokážu vcítiť do pocitov druhých ľudí. Ich cieľom nie je nájsť spoločnú reč, ale skôr stoj čo stoj brániť svoje stanovisko za každú cenu.

peniaze, žena, zarábanie Čítajte viac Býk, Váhy a ešte... Patríte medzi znamenia, ktorým ide zarábanie peňazí naozaj ľahko?

Škorpión

Podobne ako Baran, aj Škorpión má vášnivú povahu. Tento znamenitý lovec dobrodružstiev si však dokáže nájsť potešenie aj v konfliktných situáciách a horúcich diskusiách. Nie vždy končia pozitívne, pretože Škorpión je ochotný obhajovať svoje postoje za každú cenu, až do absolútneho vyčerpania. Tento prístup však môže vážne ovplyvniť jeho vzťahy a priateľstvá.

Ide o peniaze: Ako vplývajú peniaze na partnerské vzťahy?
Video
Odpovedá Mária Lettrichová, odborníčka na správu financií v manželstve a rodine. / Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #hádka #znamenia zverokruhu

+ Vizuálna predstava vašich cieľov môže posilniť vašu vnútornú motiváciu.
Plány sa začnú plniť a konečne...

+ Vytvárate okolo seba napätie a stres, neprepadajte panike a upokojte sa.
Automatizácia úspor...