Majú zlaté srdce! Tu sú znamenia zverokruhu, o ktorých to hovoríme často

Niektorí ľudia majú v sebe niečo mimoriadne vzácne - srdce zo zlata, ktoré bije s nezištnou dobrosrdečnosťou a láskou voči okoliu.

09.02.2024 08:00
žena, tvár, srdce, oči, ruky, prsty, nálada, úsmev Foto:
Niektorí ľudia majú v sebe niečo mimoriadne vzácne - srdce zo zlata.
debata

Rak, Váhy a Ryby sú trojica znamení zverokruhu, ktoré sa vyznačujú nesmiernou dobrosrdečnosťou. Prečo je to tak?

Rak

S jeho prirodzenou schopnosťou byť užitočným a starostlivým je presne človekom, akého chce mať medzi svojimi blízkymi priateľmi každý. Je ako spoľahlivý prístav v búrke, vždy pripravený poskytnúť útechu a pomoc v neľahkých časoch. Jeho zlaté srdce je ako magnet priťahujúci všetkých okolo seba, a jeho obetavosť je príkladom pre ostatných.

Speváčka Lucie Vondráčková na tradičnom...
Eva Vejmělková na pražskej premiére komédie...
+7Herečka Sharon Stone na premiére The Tragedy of...

Váhy

Toto znamenie sa vyznačuje schopnosťou vcítiť sa do pocitov ľudí a ponúknuť pomoc tam, kde je potrebná. Človek narodený v znamení Váh Je to ten, kto nikdy neprehliadne, keď niekto potrebuje pomoc a vždy je pripravený ponúknuť rameno na vyplakanie. Ich láskavá a zdvorilá povaha z nich robí empatického priateľa pre všetkých, ktorí sú v vblízkom okolí.

víno, sex, milenci, nevera, láska, vášeň, dvojica, posteľ Čítajte viac Baran či Vodnár? Pozor, k nevere majú bližšie než iné znamenia

Ryby

Ryby sú vždy pripravené urobiť možné i nemožné pre svojich blízkych. Často sú ako anjeli strážni, vždy pripravení podporiť tých, ktorí to potrebujú. Ich oddanosť a láska sú nevyčerpateľné, a ich prítomnosť je vždy zdrojom nádeje, pretože im nechýba cistlivosť a empatia. Svoju pomoc nikomu nevnucujú, trpezlivo vyčkajú tak, aby ich podaná „pomocná ruka“ zostala skôr diskrétne ukrytá.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #dobrosrdeční ľudia #srdce zo zlata

+ Šport vám veľmi pomáha nebojte sa, že budete v blízkej dobe chorý.
V práci sa nenechajte vyprovokovať kolegom,...

+ Kvalitný spánok vás naštartuje do nového dňa, budete sa cítiť výborne.
V práci začnete robiť, čo...