Vyznať niekomu lásku, odhaliť srdce? Tieto 3 znamenia zverokruhu s tým majú veľký problém

Vyznať novému partnerovi lásku nie je práve ľahké a občas to môže prinášať aj veľa stresu. Pre niektorých ľudí je obzvlášť náročné otvoriť svoju dušu a prejaviť všetky city naplno. Zvlášť opatrné sú tieto znamenia zverokruhu.

13.01.2024 12:00
láska, naivita, ružové okuliare, rande, Foto: ,
Dokážete si navzájom vyznať lásku?
debata

Kozorožec

Kozorožec je veľmi racionálne znamenie zverokruhu. Čo sa týka lásky, len ťažko sa dostáva za istú hranicu a naplno sa otvoriť citom je pre neho obtiažne. Nečudo, že Kozorožci majú pri vyznávaní lásky svojej polovičke problém. Preniesť pocity do slov nie je pre toto znamenie zverokruhu práve jednoduché. A skôr, než to Kozorožec vôbec zváži, musí si byť stopercentne istý, že partner k nemu prechováva rovnaké city.

žena, egoista, víťaz, úspech, úsmev, Čítajte viac Ktoré znamenia sú s príchodom nového roka najviac pripravené na zmeny a vrhajú sa na predsavzatia? Patríte k nim aj vy?

Panna

Panny potrebujú naozaj veľa času, aby mali jasno vo svojich citoch. Toto znamenie zverokruhu je obzvlášť opatrné vo veciach lásky. Premýšľa o každom novom pocite a každej možnej situácii. Odmieta riskovať, ak ide o lásku, preto Panna vyčkáva a vyčkáva, než naozaj niekomu otvorí svoju duši dokorán. Vo vzťahu to môže pôsobiť isté komplikácie, najmä pre viac citové a otvorené znamenia.

Modelka Gigi Hadid sa niekoľko týždňov...
Moderátorka Jana Hospodárová.
+7Herečka  Jiřina Bohdalová.

Býk

Býk nie je obzvlášť romantický. Hlavne čo sa týka lásky, nemyslí veľmi dopredu. Žije zo dňa na deň a teší sa z každého okamihu. Ak si vypestuje silné city k istému človeku, veľmi o nich nepremýšľa. Nechá všetko plynúť, vychutnáva si aktuálne pocity, ale necháva si ich pre seba. Býk tým môže partnera občas vyviesť z miery, ba priam uraziť. Na druhej strane, ak sa do niekoho Býk skutočne zamiluje, s láskou či vzťahom nehazarduje.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #romantika #city #znamenie zverokruhu

+ Zdravie vás nesklame, ak sa budete vyhýbať komplikáciám a stresu.
Kúpite do bytu konečne klimatizáciu, svoje...

+ Pravidelné cvičenie posilní telo aj myseľ, nájdite svoj rytmus.
Finančná disciplína je kľúčom k stabilite a...