Jednotlivé znamenia zverokruhu. Čo od nich môžete očakávať v posteli?

Charakter človek je ťažké zmeniť. Rovnako tak aj jeho túžby, vášne, sny a každý človek je tak trochu iný. Priaznivci astrológie však dobre vedia, že niektoré kľúčové vlastnosti vie ovplyvniť aj znamenie zverokruhu. Spoznajte teda, čo môžete očakávať od vašej polovičky a čo jej nadelili do postele hviezdy?

09.10.2023 14:11
sex, vzťah, intimity Foto:
K životu aj láske potrebuje neustále vzrušenie.
debata

Baran

Má rád, keď sa ide na vec priamo, bez okolkov, predohru považuje za zbytočné zdržiavanie. V sexe je náruživý a väčšinou toho veľmi veľa nasľubuje. Ale len do chvíle, než dosiahne svoj cieľ. Dlhé maznanie od neho nečakajte.

Býk

Je výborný milenec, pre ktorého je vaše naštartovanie výzvou. Musí mať pokoj, pohodlie a nenútenú atmosféru. Pokiaľ má všetkého dostatok, obdaruje vás dlhotrvajúcou rozkošou. Nenechajte sa však mýliť, že myslí len na jedno. Muž býk dobre vie, čo je pre neho skutočne dôležité, dokáže si naplno užiť každý centimeter vášho tela. Uspokojenie mu prináša už len obyčajné maznanie.

Blíženec

Potrpí si na milostné predohry, veľmi rád sa bozkáva a je vždy otvorený inováciám a nápadom, s ktorými prídete vy sama. Potrebuje veľkú dávku inšpirácie a nových impulzov. Pri ukojení myslí veľa na seba. Počítajte radšej s tým, že nebude výnimkou, keď o orgazmus budete musieť požiadať. Rád experimentuje a sníva o nezvyklých praktikách.

Rak

Veľmi rád sa mazná a je to od kosti romantik. Býva galantný, jemný a citlivý. Je takým novodobým rytierom. K vyvrcholeniu bude chcieť doviesť najskôr vás, vlastné potreby sú pri ňom až na druhom mieste, skrátka vo všetkom zastáva poriadok. Ak vy sama milujete „nevinné“ maznanie, ste na správnej adrese.

Lev

Pokiaľ mu žena skutočne vyhovuje, dokáže byť náruživým milencom. Rád sa hrá na učiteľa a bude vás chcieť zasvätiť do umenia milovania, čo niekedy považuje za svoju povinnosť. Je však potrebné, aby ste mu v posteli vychádzali v ústrety. Vtedy sa vám orgazmicky odmení.

Panna

Muž v tomto znamení je v milostnom živote veľmi prispôsobivý, chápavý a ohľaduplný. Musí vám však dôverovať, aby zo seba vydal všetko, čo má na srdci a v mysli. Potrpí si na ženskú nehu a náklonnosť. Pokiaľ ho riadne navnadíte, očakávajte vášnivú noc, v ktorej budete za hlavnú hviezdu večera.

láska, vzťah, pár, šťastie Čítajte aj Ideálne dvojice podľa horoskopu. Bude im fungovať láska aj sex

Váhy

Najviac vyhľadáva partnerky, ktoré o seba dbajú, voňajú a sú na prvý pohľad veľmi sexy. Má rád vizuálne zážitky. Pri milovaní si väčšinou obľúbi jednu polohu, ktorú potom praktizuje stále dookola. Zmeny veľmi rád nemá a ani s hračkami veľmi nepochodíte, je stará škola. Keď ho ale správne navediete, dokáže byť veľmi pozorný a starostlivý milenec.

Škorpión

Vyhľadáva dlhé a časté milovanie a miluje orálny sex. Rád ho prijíma aj praktizuje. Preferuje dobrodružstvo, je však plný extrémov. Raz vás drzo pomiluje na práčke, aj keď vám v obývačke sedí návšteva, inokedy je krotký ako baránok. V sexuálnych praktikách je rád objaviteľom. Najradšej by všetky vyskúšal.

Strelec

Sex ovláda jeho život, rád sa stáva lovcom. V sexe je impulzívny, niekedy aj veľmi vášnivý. Predohru veľmi v obľube nemá. Rád ide rovno k veci, chce sa dostať k meritu hneď, aby nestrácal čas. Pozor, neveru považuje za niečo úplne ľudské, prirodzené a bežné. Bol by najradšej, keby sa oficiálne legalizovala, aby mohol beztrestne využívať to, čo mu život ponúka.

Kozorožec

V prejavoch lásky je tichý, skromný, najradšej má klasické milovanie. Šľachtí ho, že nestrieda často partnerky, je praktický, sex nie je stredom jeho vesmíru. Keď už dôjde na vec, prejavuje sa vášnivo, hoci o sexe so ženou veľa premýšľa, každý krok si musí ujasniť dopredu.

Vodnár

K životu aj láske potrebuje neustále vzrušenie. Najskôr premýšľa, potom koná a je plný rozporov. Jeden deň je vášnivý, druhý deň zas chladný. Sex má rád. Keď z neho opadne možno trochu hraná hanblivosť, predvedie vám poriadne rodeo. Pamätajte, že pre vodnára je veľmi dôležitá vizuálna stránka. Preto sa najradšej miluje za denného svetla. Tiež rád experimentuje. Je dosť možné, že s ním vyskúšate aj polohu, o ktorej ste doteraz nemali ani tušenie.

Ryby

Zbožňuje maznanie, bozkávanie a prednášanie sladkých slovíčok. Je vášnivý, zmyselný a sex je veľmi dôležitou súčasťou jeho osobnosti. Rád vyskúša nové veci, ženie ho k tomu jeho fantázia. Obdivuje divošky, ktoré sa nehanbia o sexe a o veciach okolo neho otvorene hovoriť, preto mu bez okolkov priznajte, akým spôsobom doma masturbujete a prizvite ho aj na predstavenie.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #znamenie lev #znamenie Váhy #znamenie škorpión #sexuálny život #znamenie strelec #partnerský vzťah #znamenie vodnár #znamenie baran #znamenia #znamenie býk #znamenie rak #znamenie panna #znamenie kozorožec #znamenie blíženci #znamenia zverokruhu

+ Upravte stravu, aby ste sa cítili lepšie. Zdravé jedlo je základ.
V zamestnaní príde ku zmenám, povýšenie si na...

+ Cvičte pravidelne, aby ste zvýšili energiu. Pohyb je kľúčový.
Dôverujte svojim nápadom, pokúsite sa presvedčiť...