Rak a Baran ako pár? Pre dlhodobý vzťah úplne nevhodné spojenie. Pre ktoré znamenia to platí rovnako?

Protiklady sa priťahujú? Ak sa do vzťahu hrnú isté kombinácie znamení zverokruhu, pôjde o katastrofu. Zvlášť to platí pri týchto pároch:

16.08.2023 06:00
pár, láska, hádka, konflikt, muž a žena, párik,... Foto:
Opäť nezhody vo vzťahu?
debata

Rak a Baran

Ako oheň a voda – tak sa dajú nazvať tieto dve znamenia, ak ide o ich spolunažívanie. Vodné znamenie Rak a ohnivé znamenie Baran spolu jednoducho neladia. Rodinne založený človek kontra samotár, pomaly sa rodiaca romantika kontra ohnivá vášeň. Citlivá a opatrná myseľ Raka je v celkovom protiklade s mysľou Barana, ktorá je bez kontroly. Spolunažívanie týchto dvoch znamení je problematické od prvej sekundy.

Nemecká modelka Heidi Klum na archívnom zábere....
Naomi Campbell.
+7Herečka Libuše Šafránková pri preberaní ceny Týtý.

Blíženec a Škorpión

Blíženci majú nestálu a prudko premenlivú povahu, je to o nich známe. V jednej sekunde sa zdá, že vedia, čo chcú, v ďalšej to už zmietnu zo stola. Život bez okamžitých a nečakaných zmien by bol pre nich nudný. A všetky tieto veci privádzajú Škorpióna doslova k šialenstvu. Keď má urobiť rozhodnutie, je dôkladne premyslené. Potrebuje cítiť v živote aj v láske istotu, potrebuje predvídať a niečo také mu Blíženec z dlhodobého hľadiska dať nemôže.

Speváčka Dara Rolins.
Moderátorka Kveta Horváthová.
+7Herečka Gabriela Škrabáková-Kreutz.

Kozorožec a Strelec

Protiklady sa priťahujú? V prípade týchto dvoch znamení rozhodne nie, ak ide o vzťah, je vopred odsúdený k zániku. Dôvod? Kozorožec je znamenie vyznačujúce sa pracovitosťou, romantickou dušou, spoľahlivosťou. A takéto charakteristiky očakáva aj u svojho partnera. Strelec je pre Kozorožca príliš hlučný, priveľmi slobodomyseľný, neuveriteľný rebel. Strelec sa pri opatrnom Kozorožcovi takisto začne veľmi rýchlo nudiť.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #znamenia zverokruhu

+ Každému sa všetko vráti, nebojte sa a myslite na to najlepšie.
Niektorých ľudí neprekonáte, avšak môžete sa o to...

+ Neležte celý deň v posteli, pokrivíte si tak svoju chrbticu.
Každý robí chyby, dôležité je ako sa ich budete...