Naozaj majú v láske stále smolu? Tieto znamenia to tvrdia neustále, ale kde je pravda?

Možno máte okolo seba aj vy ľudí, ktorí o sebe často vyhlasujú, že sa im vo vzťahoch nedarí, pretože sa im lepí smola na päty.

28.06.2023 14:00
rozchod, láska, smútok, žena, hádka Foto:
Smola v láske... Naozaj?
debata

Pravda je však niekde inde a za ich „pokazené“ vzťahy osud nemôže. Kde je chyba? A ktorých znamení sa to týka?

Blíženci

Blíženci sú obdarení značným šarmom a vedia ho využívať. Kde je potom problém? Zamilujú sa rýchlo, šarmom partnera očaria, čo následne spôsobí, že si s jeho srdcom môžu robiť doslova, čo chcú. Nikomu nechcú ublížiť, ale často sa ocitnú v zložitom milostnom trojuholníku, práve pre svoj neodolateľný šarm. Ťahajú za viacero nitiek a tak sa skôr či neskôr musí niektorá z nich jednoducho pretrhnúť. Blíženci si za to môžu sami, ale zvyknú sa vyhovárať vetou: „Ja mám v láske jednoducho smolu“.

Nemecká modelka Heidi Klum na archívnom zábere....
Naomi Campbell.
+7Herečka Libuše Šafránková pri preberaní ceny Týtý.

Rak

Rak je nesmierne citlivé znamenie. Aj preto, čo sa vzťahov týka, býva veľmi zraniteľný. Je to však len o jeho nastavení, o tom, že rád podľahne predstavám o vzťahu či láske, ktoré nemusia byť ani pravdivé. Ide o ilúzie, ktoré si toto znamenie dokáže vymodelovať v naozaj živých farbách, následne sa ich drží zubami-nechtami, hoci nie sú pravdivé. A zrazu príde koniec vzťahu, ktorý raka zaskočí. A tak vetu: „V láske mám jednoducho smolu“ vysloví opäť.

Speváčka Martina Schindlerová počas večera aj...
Herečka Pamela Anderson na prehliadke Vivienne...
+7Helena Vondráčková podpisuje svoj nový album...

Váhy

Váhy túžia po harmónii a kráse, čím si zvyknú naozaj skomplikovať svoj milostný život. Budujú si skutočný labyrint zmätených emócií, všetko v mene vytvárania krásnej harmónie okolo seba. Ale nie vždy sa toto jeho „harmonické ťaženie“ stretne s takým nadšením aj u druhej strany, u partnera. Hľadanie dokonalej rovnováhy sa stáva pre toto znamenia nekonečnou misiou, s ktorou sa dokáže málokto stotožniť. Aj preto sa vzťahy rozpadnú, ale váhy nevidia príčinu v sebe, radšej vinu zvalia na osud, vesmír či jednoducho smolu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #rozchod #znamenia zverokruhu #nešťastie v láske