Viem to a hotovo! Ktoré znamenia sú o svojej pravde presvedčené do posledného dychu?

Ku všetkému sa musia vyjadriť, vždy chcú mať posledné slovo. O tom, že všetko vedia lepšie než ostatní, nepochybujú.

, 28.07.2021 13:00
láska, vzťah, hádka, krik, muž, žena, dvojica Foto:
Mám posledné slovo a hotovo!
debata

Diskutovať s niektorými znameniami je viac ako náročné. Ich neustála snaha v slovnom súboji „vyhrať“ lezie ostatným na nervy. Zvlášť tieto znamenia sú tie typy, ktoré jednoducho vedia všetko lepšie než ostatní.

single žena, zúfalá žena, problém, starosti Čítajte viac Riešiť problémy tu a teraz? Pre tieto znamenia zverokruhu priam nemožná misia

Lev

Je známe, že lev je rád stredobodom pozornosti a má dosť veľké ego. Takže niet divu, že tiež verí, že vie všetko lepšie ako jeho najbližší. Vždy má posledné slovo a absolútne neznesie, ak sa mu ktosi snaží dokázať, že sa mýli.

dovolenka, leto, cestovanie, láska, pár, dvojica Čítajte viac Horúca aférka na dovolenke? Tieto znamenia ju priam priťahujú

Vodnár

Vodnár je tiež tak trochu samozvaný „vševed“. Toto znamenie zverokruhu je v diskusiách veľmi vytrvalé. Iba racionálne argumenty, ktoré sú navyše založené na faktoch, ho môžu presvedčiť o opaku. Ale kým také jeho oponent nemá, s vodnárom nevyhrá. Prázdne reči neuznáva.

Baran

Baran vie všetko lepšie ako ostatní ľudia okolo neho, na všetko má správny názor a do všetkého „strká“ nos. Je to o jeho povahe – zo svojich názorov a postojov neustúpi ani o milimeter. Je častokrát zaslepený, dokonca zúrivý, ak sa blíži jeho „potupa“.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #konfrontácia #znamenie zverokruhu
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy