Osamelé činnosti, ktoré je super robiť s partnerom. Zlepšia vám milostný život

Sú aktivity, ktoré obvykle robíme samostatne. No stačí malá zmena. Pustiť sa do nich s partnerom a váš partnerský aj intímny život akoby chytili druhý dych. Že neviete, kde presne začať? Máme niekoľko tipov, ktoré vás takouto zmenou prevedú.

14.07.2021 14:00
relax, chôdza, turistika, prechádzka, príroda,... Foto:
Pri športe sa vytvárajú aj hormóny šťastia.
debata

Ranná sprcha

Je skvelé si dopriať spoločné krátke láskanie v sprche. Nemusí sa skončiť milovaním. No sama zistíte, že ranná sprcha v nahote, pri dotykoch a s milovaným človekom vám omnoho viac zlepší deň, ako keď budete sama. No a v niektorých prípadoch sa z rannej hygieny môže vyvinúť aj skvelá rýchlovka. Potom si deň užijete ešte viac.

Holenie intímnych partií

Prečo robiť veci samostatne, keď to môžete robiť s pomocnou rukou? Holenie intímnych partií prináša mnoho zábavy, ale súčasne aj vzrušenia. Prekročíte súčasne jedno z ďalších tabu. No a čím ich bude vo vašom vzťahu menej, tým bude otvorenejší aj intímne zaujímavejší.

Masturbácia

Nevzdajte sa jej ani vo vzťahu. Avšak k tej vysoko osobnej pridajte aj masturbáciu spoločnú. Siahnuť si na lono s partnerom. Uspokojiť sa dotykmi a vzájomným dráždením. Bez priameho prieniku. Je to skvelé obohatenie milostného života, spoznanie reakcií partnera aj možnosť, ako si spoločne užiť krásne chvíle napríklad v období menštruácie.

intimita, nohavičky, lupa, bielizeň, vagína, plastická operácia, sex Čítajte aj Úprava ohanbia nie je len hygiena. Dokáže zlepšiť intímny život. Skúste!

Meditácia

Meditácia je činnosť, ktorá sa často aj prezentuje ako vysoko samostatná. No erotická meditácia je presným opakom. A oplatí sa ju zažiť. Nepotrebujete k tomu ani tak veľa. Iba sa zbaviť šiat, chytiť sa za ruky a sedieť oproti sebe. Pozorovať sa, alebo mať zatvorené oči. Vnímať dych a jeden druhého. Výsledkom bude skvelé zosynchronizovanie. To obohatí následné milovanie aj spolunažívanie.

Športová aktivita

Stimuluje testosterón u oboch pohlaví. Čím viac testosterónu, tým viac chuti na milovanie. Navyše pri športe sa vytvárajú aj hormóny šťastia. No a to znamená, že s kým vám je super, ten človek sa pre vás stane aj lepším partnerom. Navyše máte spoločnú záľubu, ktorú budete rozvíjať. A to tiež pridá na hodnote samotného vzťahu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #vzťah po rokoch #vzrušenie #intímna atmosféra #spoločné aktivity #sex po rokoch

+ Zmena je život, avšak dávajte pozor, aby ste sa nezmenili k horšiemu.
Povedzte svoj názor a neprikláňajte sa k...

+ Neležte ráno príliš dlho v posteli, za ten čas môžete stihnúť niečo lepšie.
Ak chcete, stále je čo robiť,...