Nedráždite ich! Tieto znamenia potrebujú k šťastiu aj samotu

14.01.2021 13:00
žena, čítanie, okuliare, kniha, literatúra,...
Samota? Nie všetci sú z nej nesvoji... Autor:

Sú ľudia, ktorých samota ubíja a neustále potrebujú vo svojej blízkosti iného človeka.

Naopak, sú takí, ktorí aj vo vzťahu vyhľadávajú pravidelne samotu a užívajú si okamihy, kedy im nikto nerobí spoločnosť. Zvlášť sa to týka týchto troch znamení.

Rak je pomerne bojazlivé znamenie zverokruhu. Vo vonkajšom svete rýchlo znervóznie a často o sebe pochybuje, najmä v profesionálnom živote. Preto rak prežíva obdobie lockdownu celkom v pohode, samotu si doslova užíva. Väčšinou je rak introvert, takže sa nepotrebuje často kontaktovať s ľuďmi a so svojimi myšlienkami či pocitmi je rád sám. Dokonca, i keď je vo vzťahu, veľa vecí nosí v sebe a ťažko k nim púšťa partnera.

Blíženci sú zväčša pomerne nervózni ľudia. Veľmi ťažko sa vyrovnávajú so stresovými situáciami, náhle a spontánne rozhodnutia nie sú nič pre nich. Blíženci sa cítia dobre v priestore, ktorý dobre poznajú, užívajú si ticho a pokoj, hľadajú v sebe odpovede na otázky, ktoré im blúdia hlavou. Svojich blízkych milujú, ale nepotrebujú s nimi tráviť celé dni, večná spoločnosť „niekoho“ ich zbytočne znervózňuje.

Vodnár je rodený samotár. Vydrží celé dni ležať na gauči a pozerať obľúbené filmy či čítať knihy. Nepotrebuje, aby sa mu niekto prihováral a už vôbec nechce, aby mu ktosi neustále robil program. Nechce byť rušený partnerom v momentoch, kedy sa venuje niečomu, čo ho napĺňa. Ak je mu ponechaný priestor, vodnár zostáva vyrovnaným a pokojným partnerom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#znamenia zverokruhu #samota
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si osviežujúci kúpeľ, vaša myseľ sa rozjasní.
Zbytočné hádky s kolegami sa nevyplácajú,...

+ Nič nestojí zato aby ste si podlomili zdravie, dbajte nato.
K zadanej úlohe pristupujte intuitívne,...