Na tieto 3 vety vo vzťahu nezabúdajte! Sú naozaj dôležité

07.12.2020 13:40
rande, muž a žena, príroda, smiech, flirt
Nech vaša láska stále prekvitá! Autor:

Je dôležité, aby ste vo vašom vzťahu "nezaspali na vavrínoch". A hoci žijete v idylke a zdá sa vám, že všetko beží tak, ako ste si vysnívali, nezabúdajte partnerovi ani v takomto prípade neustále opakovať, že...

Tieto tri vety do skvelého vzťahu patria, nezabúdajte na ne, dobre sa počúvajú z úst milovanej osoby.

Je mi s tebou krásne

To je pravdepodobne jeden z najkrajších komplimentov, ktorý môžete partnerovi povedať. Táto veta vyjadruje, že sa v prítomnosti partnera cítite skutočne príjemne a môžete robiť čokoľvek – len tak ležať na pohovke v obývačke, leňošiť v exotike alebo nakupovať potraviny na víkend. Ste spojení, všetko funguje a práve to spôsobuje vaše príjemné pocity, nech ste kdekoľvek.

Si taký sexi

Kto by nerád počul, že v očiach partnera je stále neodolateľný a sexi. Ak stále funguje vášeň, vzťah je nabitý dobrou energiou a tá ide ruka v ruke so všetkým ostatným. Drobné lichôtky aj prejavy vášne – čím častejšie ich z vašich úst bude partner počuť, tým viac sebavedomia mu dodáte. A tým posilníte aj váš vzťah či vášeň v spálni.

Fakt sa s tebou toľko nasmejem

Drahý vás nabíja optimizmom. Je to „veselá kopa“ a aj preto ho milujete. Dokážete oceniť, že sa aj vďaka nemu na svet pozeráte cez ružové okuliare a dokážete sa zasmiať na čomkoľvek. Je to práve kto, kto vás vie rozosmiať aj v momentoch, kedy prídete domov uťahaná a trocha nahnevaná po náročnom dni v práci, namiesto utápania sa v strese či smútku vie vždy situáciu vhodne odľahčiť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pochopenie #partner #láska #Dôvera
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepreháňajte to s ľahkým oblečením, počasie je zradné a stále chladné.
Nepočúvajte druhých, chcú vás len...

+ Zdravotne ste na tom výborne, nemáte sa čoho obávať.
Nenechajte sa zastaviť neprajníkmi, ste silný,...