Vo vzťahu sú dominantní! Ktorých znamení okrem býka sa to týka?

, 26.10.2020 13:00
manželia, dôchodcovia, seniori, rozmýšľanie,...
Život s dominantným partnerom? Autor:

Niektorí ľudia sa radšej podriaďujú iným, nechcú byť vo vzťahu tí, ktorí velia.

Ale nie nasledujúce znamenia zverokruhu! Ich povaha ich predurčuje na to, aby boli vo vzťahoch dominantní.

Tieto tieto tri znamenia zverokruhu to platí najvýraznejšie:

Býk

Býk je mimoriadne majetnícky. Preto vo vzťahu úplne prevezme kontrolu nad svojím partnerom a rýchlo začne žiarliť. Pre svoju žiarlivosť si často ničí vzťahy, pretože nie všetci sú ochotní sa neustále podriaďovať či vysvetľovať býkovi jeho predstavy o partnerovej nevere. Len ťažko dokáže ovládať svoje nenegatívne pocity, pokiaľ ide o istú „voľnosť“ pre partnera. Pre býka niečo také neprichádza do úvahy.

Lev

Lev je hrdé znamenie zverokruhu. Aj vo vzťahoch má sklon k značnej arogancii a vyžaduje si veľa pozornosti. Vďaka tomu pôsobí lev veľmi dominantne. Je však tiež veľmi vášnivý, takže jeho arogantné správanie smerom k partnerovi mu často býva odpustené. Týmto štýlom si lev udržiava vo vzťahu permanentnú nadvládu.

Škorpión

Škorpión je často záhadný, preto je pre ostatných ľudí sexuálne veľmi atraktívny. Akonáhle sa však škorpión ocitne v trvalom vzťahu, prejavuje sa extrémne dominantne. Aj kvôli svojej nedôverčivej povahe má tendenciu spochybňovať každý krok, ktorý partner urobí. Najmenšie chyby zo strany partnera neustále vyťahuje a komentuje. Pre druhú stranu to môže byť úvavné, dokonca až tak, že jedného dňa povie aj dominantnému škorpiónovi dosť – buď sa spamätá, ale sa vzťah rozpadne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#znamenie zverokruhu #dominantnosť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Potrebujete pohyb, pokiaľ sa vám nechce cvičiť, môžete sa prechádzať.
Pracujte pomaly avšak...

+ Teplotné rozdiely vám budú spôsobovať nepríjemnosti, pozor na klimatizáciu.
Nevzdávajte sa svojich snov,...