Pre svoje divadlo potrebujú publikum! Tieto znamenia milujú drámu

, 18.10.2020 15:00
vzťah, hádka, rozchod
Opäť dráma? Autor:

S nasledujúcimi znameniami zverokruhu nemôžete žiť len tak v pokoji. Hoci sa nedeje nič vážne, milujú drámu a pred blízkymi často predvádzajú poriadne divadlo.

Hysterické výstupy, krik, plač – na druhej strane extrémne prejavy radosti… Blízkych a priateľov či kolegov často potrebujú ako vďačných divákov svojich výstupov.

Rak

Rak je ten, kto skôr či neskôr opustí stôl pri rodinnej večeri. Stačí nevinná poznámka a toto znamenie sa „urazí“ do špiku kostí. Ostatným však najskôr vytmaví všetky ich nedostatky a potom teatrálne opustí miestnosť. Hoci tieto výstupy rodinnej pohode nijako nepridávajú, na ďalšie stretnutie rak dorazí, ako keby sa nechumelilo. Vášne v ňom rýchlo vzplanú, ale následne aj opadnú.

Lev

Lev je rád stredobodom pozornosti a miluje tieto mini predstavenia. Len čo ho niekto „vytlačí“ zo žiary reflektorov, pozornosť si veľmi rýchlo opäť snaží získať pre seba. Áno, aj za cenu výstupu, ktorý nie je všetkým príjemný. Lev žije veľmi vášnivo, nie každému partnerovi takéto prežívanie vyhovuje. Chce to k levovi benevolentnejší prístup a na jeho povahu si treba zvyknúť. Aj na to, že to bude zrejme vždy výlučne on, o kom sa bude vo vašej spoločnosti hovoriť.

Strelec

Ak si niekam vyrazíte so strelcom, nudiť sa nebudete. V živote tohto znamenia zverokruhu sa vždy deje čosi „veľké“ a dôležité. Strelec žije svoj život naplno a rovnako preciťuje aj všetky emócie. To vedie k extrémnom. Ľudia okolo neho, bez toho, aby z toho boli zvlášť nadšení, sú vždy do jeho výstupov vtiahnutí. Strelec vyžaduje publikum, potrebuje svoje emócie neustále s niekým zdieľať – sám so svojou radosťou či smútkom nezostane!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nemáte dôvod odkladať dohodnuté stretnutie s lekárom, prekonajte strach.
Nenechajte sa zlákať lacným...

+ Nájdete vhodné cvičenie, ktoré vás dostane do harmonického stavu.
Neseďte na peniazoch, uložte ich v...