Sebaľútosť? Pre tieto znamenia obľúbená činnosť

, 11.10.2020 11:00
žena, zúfalstvo, trápenie
Zasa sa ľutujete? Autor:

Stačí maličká narážka, trocha kritiky či jemné odmietnutie... A už sa niektorí ľudia oddávajú sebaľútosti. Tieto znamenia zverokruhu jej prepadajú častejšie než ostatní.

Ryby

Ryby sú zvlášť bojazliví ľudia. Preto sa často ukrývajú medzi štyrmi stenami a zabúdajú skutočne žiť. Keď sa často izolujú od okolia, zostávajú so svojimi myšlienkami a tie neveštia nič dobré. Zväčša skončia v negatívnej špirále, z ktorej sa nie a nie vyslobodiť. Pre svoju priveľmi citlivú povahu často prepadajú sebaľútosti. Potom sa utiekajú k snívaniu, aby unikli realite.

Rak

Aj keď navonok pôsobí rak zvyčajne sebavedome a odhodlane, vo vnútri je nesmierne citlivý. Má tendenciu upadať, má sklon k sebaľútosti, najmä, keď premýšľa o minulosti alebo svojich vzťahoch. Ostatní ľudia si zvyčajne túto vlastnosť ani nevšimnú, pretože rak svoje pocity skrýva hlboko v sebe. Len zriedka nechá niekoho zúčastniť sa aj tohto emocionálneho prežívania.

Váhy

Váhy sú zamerané na materiálne veci a vždy sa pýšia tým, čo majú. Akonáhle však niekto ublíži citom tohto znamenia, hoci len nevinnou poznámkou, váhy sa stanú mimoriadne ľútostivými. Trocha kritiky a váhy sú psychicky na dne, ľutujú sa, nevedia sa zmieriť s tým, ako im niekto mohol „tak veľmi“ ublížiť. Po vlne sebaľútosti sa však váhy celkom prirodzene vrátia k svojmu, na materiálne veci zacielenému, životu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#znamenia zverokruhu #trápenie #sebaľútosť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Čaká vás pokojný a ničím nerušený deň, tak si ho nepokazte stresom.
Nezanedbávajte priateľstvá, ktoré...

+ Preventívnou prehliadkou zistíte informácie o celkovom zdravotnom stave.
Telefónny účet sa mierne zvýšil,...