Farba spálne, vďaka ktorej budete mať viac sexu! Toto je zázračný odtieň

, 30.07.2020 15:01
čokoláda, láska, srdce
Karamelové a čokoládové tóny vzbudzujú vášeň. Autor:

Verili by ste, že aj farba stien môže navodiť v spálni tú správnu sexuálnu atmosféru? Teda, tvrdia to aspoň výsledky prieskumu z roku 2016.

Vo Veľkej Británii sa skupina výskumníkov opýtala vzorky 2000 Britov, aké sú ich farby stien v spálni a ako často mávajú sexuálnu aktivitu. Výsledky boli viac než zaujímavé. Podľa nich sa totiž karamelové farebné tóny v spálni ukázali ako jasný životabudič, alebo ak chcete sexobudič!

Ako píše britský Daily Mail, zástupcovia štúdie veria, že dôvodom je asociácia medzi radosťou z konzumácie sladkého karamelu či čokolády, ktorá evokuje rozkoš a prináša vzrušenie. Aj preto sa práve pri týchto farbách stien odohráva vraj najviac sexuálnej aktivity. Konkrétne to bolo v priemere trikrát týždenne.

Zvodnosť karamelového odtieňa by podobným spôsobom mohla fungovať aj v dámskej bielizni, hoci tam prieskumy ukazujú, že mužov najviac priťahujú farby červená a čierna. U žien je to zase klasická čistá biela farba. Telové tóny, ku ktorým má karamelová najbližšie, však tiež vyvolávajú vášeň a vzrušenie.

Pri sexuálnej aktivite v spálni, ktorá sa odvíja na základe pôsobenia farieb, môžete tiež vyskúšať použitie vhodného svetla. V súčasnosti už totiž existuje niekoľko typov žiaroviek, ktoré dokážu vydávať rôzne farby svetelnosti a tiež modifikovať atmosféru. Alebo ešte môžete zhasnúť a oddať sa vášni len dotykmi rúk a s tušením toho, čo sa skrýva pod rúškom noci…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#sex #láska #karamel #farba #aktivita
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku