Podlomia sa vám kolená! Tu sú znamenia, ktoré sa najlepšie bozkávajú

24.06.2020 11:00
Viete, prečo sa treba bozkávať?
Ako sa bozkáva? Autor:

Začínate s niekym randiť a už-už očakávate prvý bozk. Ste vzrušená, napätá aj zvedavá.

Človek si celkom prirodzene od prvého bozku veľa sľubuje – bude nežný, romantický či vášnivý a nástojčivý. Magický by mal byť v každom prípade. Ak si kladiete otázku, ako sa váš partner bude bozkávať – môže vám napovedať jeho dátum narodenia. Tieto tri znamenie sa totiž bozkávajú najlepšie.

Ryby
Ryby sa bozkávajú jemne a opatrne, hravo aj škádlivo. Keďže nie sú sebecké, obzvlášť im záleží na preferenciách partnera. Muž v tomto znamení chce, aby ste si bozkávanie s ním vychutnali. On to urobí rovnako – je totiž pôžitkár.

Rak
Nie je nič zmyselnejšie ako bozkávanie sa s rakom. Jeho pery jemne, veľmi nežne a láskyplne bozkávajú. Môžete si byť istá, že rovnako, ako sa pohráva s vašimi perami, sa bude hrať aj s vaším telom. Bozky jeho úst sú také vzrušujúce, že sa už teraz na ne môžete tešiť.

Baran
Jeho bozky sú plné vášne a žiadostivosti. Baran vie byť prekvapivo nežný, ale okamžite aj nesmierne nástojčivý. Pri jeho bozkoch prejde vaším telom vzrušenie, ktoré by ste pri bozku ani len neočakávali. Dožaduje sa vašich pier, túži po nich a rovnako bude túžiť aj po vašom tele. Bozkom vám jasne naznačuje, koľko vášne môžete očakávať v posteli.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#znamenie #rande #bozk
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku