Ako muži vyznávajú lásku? Mnoho žien to prehliada

02.06.2020 07:00
bozk, láska, milenci, vzťah, romantika
Každý muž má v sebe aj isté volanie prírody, ktoré mu hlási, že o ženu a lásku je potrebné občas zabojovať a byť najlepším mužom v jej okolí. Autor:

Muži vnímajú lásku v trochu inom spektre ako ženy. Preto aj ich vyznania môžu mať inú podobu. Pre vzájomnú harmóniu je dôležité pochopiť mužský jazyk. Aby nemali pocit, že ich lásku prehliadate a vy, že vám ju neprejavujú.

Predstavenie priateľom

Nie každá má tú česť. Kamarátky, kamarátky s benefitmi, bokovky, alebo len ženy do počtu nie sú tie, ktoré muži chcú zatiahnuť do partie. Mnoho žien však nevníma s nadšením, že ich chce partner ťahať na výlet s kamošmi, zrazu im chce ukázať, aké je fantastické prežívať chlapské dobrodružstvá aj s partnerkou. Preto mu dajú košom. Lenže muž takto vyznáva žene, že má v jeho živote už veľmi významné postavenie.

Chcú byť lepšími

Na prvý pohľad sa to môže zdať mierne pritiahnuté za vlasy. Muž v sebe začne prebúdzať svoje lepšie ja. Pre mnoho žien to vyzerá, akoby ich chcel tromfnúť v stravovaní, estetike, cvičení, vedomostiach… Nie je to tak. Chce byť pre vás len mužom, o ktorom poviete, že je hodné ho milovať. Každý muž má v sebe aj isté volanie prírody, ktoré mu hlási, že o ženu a lásku je potrebné občas zabojovať a byť najlepším mužom v jej okolí.

Zaujímajú sa o váš názor

Možno to je pre mnoho žien smiešne, ale muž sa zaujíma o názor ženy práve preto, že ju ľúbi. Dokonca aj vo veciach, ktorým prakticky nerozumie. Preto veľmi neocení, ak jeho snahu o názor odbijete jednou – dvoma vetami. Je to akoby ste mu na romantické vyznanie lásky odpovedali jednoslovne.

Radi vám pomôžu

Niekedy je to poriadne otravné, pravda dámy? Viete si poradiť aj samé, viete, čo by ste potrebovali, nepotrebujete, aby vám partner bral veci z rúk a urobil ich za vás. Mnoho žien to vníma ako prejav ponižovania. Myslia si, že muži to robia preto, aby ukázali, že sú lepší. Omyl. V partnerskom vzťahu ide o najviac nepochopené vyznanie lásky. Oni jednoducho chcú spraviť veci, s ktorými sa trápite, za vás.

Dávajú vám prekvapenia

Mnoho mužov nemá v krvi romantiku, nežnosti, objímanie a tak sa tento nedostatok snažia kompenzovať inak. Prekvapeniami. Nie vždy však pre partnerku príjemnými. Neporadia sa, spravia veci tak, aby ste zrazu ostali s otvorenými ústami. Chcú vám dobre a občas z toho vyjde aj poriadna hádka. Lenže úmysel bol v prvom ohľade skutočne romantický a plný lásky. Práve tak to mnoho mužov vníma a ženy to nevedia identifikovať.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vyznanie lásky #spoloční priatelia #lepší manžel
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku