3 znaky, že s vaším vzťahom nie je všetko v poriadku

, 30.05.2020 16:00
láska, problém, vzťah, rozchod
Už oheň vašej lásky dohorel? Autor:

Oheň vašej lásky dohorel? Tu sú znaky, že zrejme to tak bude.

Negativita pri riešení problémov

Pokiaľ ide o riešenie konfliktov, vo vašom vzťahu prevláda negativita. Nesnažíte sa k téme pristupovať čo najrozumnejšie a najpozitívnejšie, ale zameriavate sa na neriešiteľné aspekty – namiesto tých, na ktorých sa môžete dohodnúť sa zameriate na tie, ktoré spôsobujú najväčšie rozkoly.

Nežijete spolu, ale vedľa seba

Keď spolu ležíte v posteli, máte obaja smartfón v ruke, pri večeri pracujete alebo pozeráte správy, cez víkend premýšľate o svojich veciach, o partnera sa nijako špeciálne nezaujímate. Nehádate sa, to nie. Ale na druhej strane ani sa nerozprávate, nič spoločne nezdieľate, nedotýkate sa jeden druhého. Len vedľa seba existujete.

Ste k sebe ľahostajní

Ani si neviete spomenúť, kedy ste sa spoločne z niečoho tešili. Iste, čím dlhší je váš vzťah, tým menej sa tešíte na stretnutie s vašou polovicou, pominuli aj „motýle v žalúdku“. Ale naozaj nenachádzate jeden na druhom nič, čo by stálo sa úsmev, bozk či pochvalu? Už sa nezaujímate ani to, aký mal ten druhý deň, či sa teší na víkend alebo ako vníma to, čo sa vo svete deje.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#rozchod #harmónia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku