Tu sú znamenia, že váš ex je stále do vás zamilovaný

, 27.05.2020 15:00
láska, rozchod, koniec, rozvod
On vás ešte stále miluje? Autor:

Rozchody nie sú nikdy ľahké. Aj keď sa rozhodnete žiť oddelene, často je pomerne náročné urobiť za vzťahom hrubú čiaru.

Minimálne jedna strana trpí o čosi viac ako tá druhá. Môže sa stať, že aj mesiace po krachu vzťahu bývalý partner k vám prechováva nejaké city, dokonca je do vás stále zamilovaný. Tu sú znamenia, že to tak zrejme je.

Videli ste ho s novou partnerkou a tá vyzerá, ako keby vám z oka vypadla. Je zrejmé, že je len akousi „náhradou“ za vás, ktorá mu má pomôcť preklenúť ťažké obdobie.

Píše vám v noci sms-ky, zväčša vtedy, keď vypije s kamarátmi viac pohárikov. Nie je v nich nijako trápny ani dotieravý, skôr z nich cítite smútok za vaším vzťahom.

Zverejňuje fotografie, na ktorých má spomienkové veci, ktoré ste mu darovali alebo ktoré sa spájajú s vašimi peknými okamihmi. Veselé tričko, ktoré ste mu kúpili na poslednej dovolenke a podobne. Aj takto vám dáva najavo, že vás zo života nevymazal.

Akosi často sa „náhodne“ stretnete. Pritom si vždy dá pozor, aby bol milý, šarmantný a slušný. Túži vás ešte očariť, chce vám pripomenúť, čo ste v ňom stratili.

Sleduje váš život na sociálnych sieťach a nerobí to tajne – naopak – pochváli vám fotku, napíše k nej niečo osobné, dáva vám vedieť, že chce byť ešte stále súčasťou toho, čo prežívate.

Nezabudne na žiaden váš sviatok, ak sa náhodou dopočuje o nejakom vašom úspechu, hneď vám píše sms-ku, aby vám vyjadril obdiv. Podporuje vás a teší sa z úspechov, ktoré dosahujete. Má vás ešte stále v srdci zapísanú ako ženu svojho života.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#rozchod #partner #láska
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku