Tri znamenia zverokruhu, ktoré nikomu neveria

Pre nikoho nie je jednoduché otvoriť sa a dôverovať druhým. Sú však ľudia, ktorí si do života sotva niekoho pustia a "pestujú" len povrchné priateľstvá. Prečo? Pretože majú veľké problémy s dôverou.

, 07.05.2020 09:00
žena, komunikácia, priateľstvo Foto:
Niektorí ľudia si do života sotva niekoho pustia a ich priateľstvá sú len povrchné.

Znamenia, ktoré sú nedôverčivé

Panna
Panna je vždy sebavedomá a otvorená druhým… Navonok! V skutočnosti nikomu neverí a vo všetkom a všetkých vidí niečo negatívne. Je to hlavne preto, že má strach z toho, že príde o ľudí, ktorých miluje, ktorí sú jej milí. To je dôvod, prečo tak extrémne málo dôveruje. Dlho trvá, kým prenikneme do jej vnútorného sveta.

Baran
Aj baran patrí k znameniam, ktoré dôverujú azda len sebe. Len čo ich totiž niekto zradí, len ťažko znova získa jeho dôveru. Jeho minulosť ho formovala a strach z bolesti je jednoducho príliš veľký. Preto si baran vymuroval pred seba hrubý múr a cezeň skutočne málokomu dovolí prejsť.

Kozorožec
Aj kozorožec má problémy s dôverou. Často sa zdá, že toto znamenie má celý život pod kontrolou. Zdanie však klame. Namiesto toho, aby sa kozorožec so svojimi pocitmi vysporiadal, svoju energiu investuje iba do práce a budovania kariéry. V skutočnosti má problémy dôverovať, nedokáže nikomu prenechať žiadne povinnosti. Preto ho práca stále viac a viac pohlcuje a valcuje.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #zverokruh #strach #nedôvera

+ Jedzte čo vám chutí a robí dobre vášmu telu, nie každému sedí to isté.
Neodradzujte nikoho od plánov, starajte...

+ Nediskutujte neustále o svojom zdraví, začnite konať.
Naučte sa aj prehrávať, je to súčasťou vášho pracovného...