Kedy je ešte na vetu Milujem ťa priskoro?

, 13.02.2020 15:00
láska, sex, posteľ, milovanie, pár, milenci
Prevalcovala vás vášeň či láska? Autor:

Pozor, aby sa z vášho vyznania nestal trápny okamih, na ktorý nebudete spomínať práve najradšej.

Poznáte sa len pár týždňov

Zdá sa vám, že váš vzťah napreduje. Je vám spolu dobre, prežívate obaja príjemné chvíle. Pocity jeden k druhému však počas prvých týždňov iba objavujete. A hoci hormóny zohrávajú v prvých týždňoch randenia významnú úlohu, nenechajte ich prehovoriť predčasne. Na vetu Milujem ťa si doprajte čas na spoznávanie sa.

Žiaden z jeho priateľov vás nevidel

On si ešte nie je istý, či ide o aférku – plnú sexuálnej príťažlivosti, alebo sa z vášho stretávania sa vykľuje čosi vážnejšie. A to je dôvod, prečo svoj život pred vami ešte neodomyká. Počkajte si, kým vám predstaví priateľov, kým vás pozve k nemu domov a čas nechajte plynúť… Ako to medzi vami vyzerá, určite zistíte aj sama.

Čas trávite v posteli, nie medzi ľuďmi

Vášeň vás prevalcovala, o tom niet pochýb. Áno, city sa ozývajú a možno vo vašom srdci čoraz hlasnejšie. Ale, ak miestom vašich stretnutí stále zostáva viac-menej posteľ, asi má pred láskou prednosť sex. Iste, aj z vášnivého vzplanutia sa môže vykľuť láska na celý život, ale v takejto situácii sa oháňať vetou „Milujem ťa“ by mohlo vyvolať trápny moment. Vyčkajte, čo príde po období vášne…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vyznanie #vášeň #partner
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku