Aj muži predstierajú orgazmus! Čítajte, ako často

, 12.02.2020 15:00
orgazmus, sex, intimity
Orgazmus. Hraný či skutočný? Autor:

Už ste niekedy predstierali orgazmus? On pravdepodobne tiež! Neveríte? Čísla hovoria inou rečou...

Existuje veľa dôvodov, prečo ľudia predstierajú orgazmus. Príliš málo energie, príliš málo vzrušenia a predovšetkým – nechcú naštrbiť partnerovo alebo partnerkino ego. Kto nevie dosiahnuť vrchol, má častokrát strach pred nepríjemnými rozhovormi, ktoré, celkom úprimne, niektoré situácie môžu ešte zhoršiť. Takže tieto malé a veľké problémy sa týkajú rovnako mužov ako aj žien. Áno, čítate dobre, je to prekvapujúce, ale aj muži častokrát predstierajú orgazmus. A ako vyplynulo z nedávneho prieskumu o sexe, nie je ich málo…

Toľko mužov predstiera orgazmus

V priebehu prieskumu, ktorý naštartovala zoznamovacia aplikácia Jaumo, boli vyhodnotené údaje od 245 tisíc používateľov z desiatich krajín. Až 32 percent mužov uviedlo, že už niekedy predstieralo orgazmus. Za ženami až tak nezaostávajú. 40 percent žien už raz hralo, že dosiahli orgazmus.

Cesta je cieľ?

Pravdepodobne nie… 62 percent žien a 66 percent mužov si myslí, že sex bez orgazmu nie je taký zábavný. A z tejto štatistiky musí byť veľké percento ľudí pod obrovským tlakom…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vzrušenie #strach #orgazmus #energia #Ego
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nestrácajte optimizmus a dobrú náladu pre obyčajnú nádchu.
Zachovajte pokojnú myseľ a buďte opatrní,...

+ Dnes vynecháte pitie kávy a zistíte, že sa zlepší vaše trávenie.
Upokojte sa, práca vám pôjde od...