Tieto znamenia vás nikdy nenechajú v štichu

, 10.02.2020 13:00
Sklamala vás kamarátka? Neutápajte sa v ľútosti!
Na ktoré znamenia sa môžete spoľahnúť? Autor:

Či už ide o kamarátku alebo partnera - niektoré znamenia majú pomoc druhým doslova v krvi.

Škorpión

Toto znamenie sa vyznačuje slabosťou, ktorá je zároveň aj ich silnou stránkou. Ľudia narodení v tomto znamení sú extrémne lojálni. Ak vás považujú za priateľa, potom vás nikdy nenechajú v štichu a vždy sa môžete spoľahnúť na ich pomoc, nech by sa dialo čokoľvek.

Rak

Ak sa už rak rozhodne vstúpiť do vášho života, len tak z neho nevystúpi. Takéto kroky totiž dlho zvažuje a urobí ich, len ak si je na 100 percent istý svojím rozhodnutím. Keď si získate jeho dôveru, môžete rátať s jeho podporou a pomocou. Za každých okolností! Hoci sa snaží vyhýbať konfliktom, pretože je hanblivý, ak ide o krízovú situáciu, ide jeho hanblivosť bokom a je ochotný prekonať sa. To všetko v mene pomoci svojmu priateľovi či partnerovi.

Býk

Je to tvrdohlavé znamenie, ktoré sa vzdáva málokedy. Je jedno, v akom komplikovanom vzťahu žije, snaží sa o vernosť za každú cenu. Ak niekomu uverí a daruje svoje srdce a dôveru – či už ide o lásku alebo priateľstvo – spoľahnutie sa naňho je niečo, s čím môžete počítať. Dokonca aj vtedy, ak sú už vaše vzťahy menej intenzívne – ak ste zapísaná v jeho srdci, v štichu vás nikdy nenechá.

Lev

Lev sa stará o silu svojich vzťahov, svojich blízkych chce chrániť, stojí pri nich v ťažkých situáciách, nikdy nesklame. Ak ho niekto požiada o pomoc, ‚nie‘ z jeho úst počuť nebude. Je nápomocný a ochotný – až nadmieru – ale len dovtedy, kým jeho dôveru nesklamete.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#znamenie zverokruhu
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pri šoférovaní v zimnom období zvýšte pozornosť, cesty sú nebezpečné.
Mali by ste byť poučený ohľadom...

+ Prekonáte pohodlie domova a vyvetráte sa vonku na prechádzke.
Domáci maznáčik vás bude stáť oveľa viac ako...